Екзотичні місця для романтичної подорожі на вихідні в Україні

В Україні чимало красивих місць, що навіть досвідчені мандрівники знають далеко не про всі. Depo.ua пропонує познайомитися з романтичними закутками країни, в яких було б цікаво відсвяткувати 8 березня.

1. Острів закоханих у Тернополі

Посеред ставу у Тернополі розташувався один із найромантичніших в Україні островів, відомий як Острів закоханих. Дістатися туди можна або по містку, або ж у човні. Верби, тополі в берези на острові утворюють романтичний візерунок, а в центрі розташована елегантна альтанка.

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 1

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 2

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 3

На зворотному шляху у Тернополі можна відвідати замок, прогулятися Єлисейськими полями, помилуватися сірим водоспадом та фонтаном Кульбабою.

2. Тараканівський форт

Неподалік від Дубна на Рівненщині на всіх цікавих чекає Тараканівський форт — укріплення, збудоване у XIX столітті. Форт можна однозначно назвати шедевром інженерної думки свого часу. Будівля має сім підземних рівнів, а в його лабіринтах ризикують заблукати навіть досвідчені туристи. Безумовно, гостям буде цікаво походити численими кімнатами споруди, а можливо, перевдягтися в ошатне вбрання і влаштувати артову фотосесію.

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 4

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 5

3. Шарівка на Харківщині

Село Шарівка, розташоване за 60 км від Харкова, зачаровує мандрівників магічною природою і поетичним замком у дусі Середньовіччя. Романтична місцина знана як садиба Ольховського. Саме поміщик Павло Ольховський прийняв рішення про зведення величної споруди. Щоправда, хазяйнувати у нього вийшло погано — чоловік програв замок у карти. Наступні власники, щоправда, надбань поміщика не змарнували — навіть навпаки, розбили біля замку унікальний ландшафтний парк.

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 6

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 7

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 8

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 9

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 10

Гості можуть прогулятися тінистою липовою алеєю, помедитувати біля ставка і, що тематично, загадати бажання, потерши Камінь кохання. Знаходиться він неподалеку від замку і, за повір'ям, виконує лише бажання, пов'язані з любов'ю. А загадувати їх потрібно тільки з чистим серцем та думками. 

4. Актовський каньйон

Каньйон на річці Мертвовод, поблизу села Актово Вознесенського району Миколаївської області називають справжнім дивом природи і нерідко порівнюють з вражаючими каньйонами США. Скелі і валуни створюють захопливу картинку, а довершує пейзаж примхлива річка і бурна рослинність. Втім, цікаво буде тут і ранньою весною, коли з-під землі лише починають пробиватися перші паростки. А світлини з романтичної місцини однозначно стануть перлиною особистої колекції.

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 11

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 12

ТОП-10 не дуже відомих місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 13

5. Острів Бірючий 

Заповідник наразі знаходиться на самому кордоні з окупованим Кримом, а потрапити туди значно легше у складі туристичної групи. Втім, екскурсії коштують недорого, а краєвиди острова безумовно варті витрат. Так, наприклад, вражають білі піски, які видаються незайманими людиною і простягаються на десятки кілометрів. 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 14

Під час мандрівки можна побачити різних пташок, помилуватися оленями, антилопами та зайцями. 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 15

А ще, завітати на легендарне озеро Сіваш, яке часто зачисляють до когорти "мертвих морей" України. Візуально озеро вважає скупченнями солі та незвичайним кольором водойми, що створює дещо сюрреалістичну картинку. 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 17

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 18

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 19

6. Дземброня

На знімках мальовничого села, що причаїлося високо у Карпатах, зробив собі ім'я не один фотограф. Підсвічені променями гірські вершини, ялинки і розлогі луки дарують незабутні враження. Кажуть, що саме це місце свого часу надихнуло Сергія Параджанова на зйомки легендарного фільму "Тіні забутих предків". 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 20

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 21

Безумовно варті уваги і мальовничі Дзембронські водоспади.

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 22

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 23

Між іншим, туристам тут раді: у віддаленному від цивілізації місці реально арендувати вельми комфортне житло.

7. Ічнянський національний природний парк

Парк розташований поблизу Чернігова і приваблює гостей багатою природою. Але у березні подорож у парк може видатися особливо захопливою — саме цього місяця з-під землі з'являються перші первоцвіти, яких тут надзвичайно багато. Якщо погода буде теплою, вже на святкові вихідні відвідувачі зможуть помилуватися першими "словами" весни. 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 24

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 25

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 26

8. Кам'яне село

Заповідник на Житомирщині відомий великими валунами, що "виросли" посеред лісу. Люди й досі гадають, яка сила принесла сюди каменюки і розклала їх поміж ялинок. Версії наразі дві: або камені — це все, що лишилося від стародавніх гір, або ж їх занесло сюди льодовиком. Про місце розповідають безліч легенд — тим паче, що камені створюють величезний простір для фантазії. Своєю формою вони нагадують сільські хати, освітні заклади і навіть храми. Є й особливий камінь з відбитком, який називають "Слідом Бога". Вірять, камінь здатен виконувати добрі бажання. Щоб загадувати їх було зручніше, до каменя приставлена дерев'яна драбина. 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 27

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 28

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 29

9. Село Іза на Закарпатті

Здавалося б, маленьке село не має ані визначних архітектурних пам'яток, ані особливих таємниць. Втім, своєрідний колорит місця надихає людей повертатися знову і знову. По-перше, в Ізі сподобається усім небайдужим до талантів народних майстрів. Село — один з найвизначніших центрів лозоплетіння у країні, що перетворює його у своєрідний музей. 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 30

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 31

А по-друге, тут працює кілька оленячих ферм. На тварин можна не тільки дивитися, а й годувати їх з рук. Між іншим, вельми романтична забавка. А якщо взяти у поїздку дітей, захопленню малечі не буде меж. 

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 32

ТОП-10 екзотичних місць для романтичної подорожі на вихідні - фото 33 

6 марта 2016
Автор: glamur | Розділ: Відпочинок та хоббі | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1505 |
Поділитись:
Комментарии (0)