Українці будуть їздити до Туреччини без віз

23 декабря 2011
Автор: glamur
Поділитись:

Україна і Туреччина уклали угоду про безвізовий режим . Безвізовий режим орієнтовно почне діяти з травня 2012 року. Щорічно Туреччина приймає близько півмільйона українських туристів.

Угода повинна ввести безвізовий порядок для в'їзду, виїзду, прямування транзитом та перебування громадян, за умови, що термін їх безперервного перебування не перевищує 30 днів від дати в'їзду. При цьому сумарний термін їх перебування не повинен перевищувати 90 днів протягом кожного періоду в 180 днів, повідомляє Українська правда .

В Анкарі під головуванням Президента Віктора Януковича і прем'єр-міністра Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана відбулося перше засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою Республікою.

За підсумками засідання підписано двосторонні документи: угоду про повітряне сполучення, угода про умови взаємних поїздок громадян, угода про співробітництво в галузі рибного господарства та інші документи.

Крім того, була підписана програма співпраці в галузі культури на 2012-2014 роки, яка містить положення щодо намірів обох сторін з проведення Днів турецької культури в Україні та Днів української культури в Турецькій Республіці.

23 декабря 2011
Автор: glamur | Розділ: Відпочинок та хоббі |
Поділитись:
Комментарии (0)