Приголомшливий «готельний номер» без стін в швейцарських Альпах

У світі існує безліч неординарних готелів: від крижаних готелів до наметів бедуїнів в пустелі. 

Готель під відкритим небом « Null Stern » пропонує готельний номер без даху і стін. Номер розташований в самому центрі швейцарських Альп. Інтер'єр номера становить лише двоспальне ліжко з постільною білизною, кілька тумбочок і настільні лампи.

З німецької мови назва готелю перекладається як «нуль зірок». Ніч в такому готелі обійдеться любителям нових відчуттів в $ 210 за ніч.

При всій унікальності номера тут, як і в звичайних готелях, пропонується обслуговування номерів в особі особистого дворецького, який проживає в сусідньому будиночку. Дворецький готує гостям їжу і приносить сніданки в ліжко. 

На щастя, гості можуть в останню хвилину скасувати своє замовлення, якщо намічається погана погода.

Готель «Null Stern» відкрився в липні 2016 року, проте номер уже заброньовано до кінця 2017 року. Попит на цей готельний «номер» настільки великий, що засновники готелю зараз працюють над відкриттям ще одного подібного номера в іншому популярному регіоні Швейцарії.

Найближча ванна кімната розташована в 10 хвилин ходьби від ліжка. Основною ідеєю готелю є єднання з природою в розкішних умовах. Справжня розкіш, на думку авторів, є можливість відчути свою унікальність.

Нуль зірок готель під відкритим небом

25 января 2017
Автор: glamur | Розділ: Відпочинок та хоббі | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 854 |
Поділитись:
Комментарии (0)