Мій шлях до успіху або що я роблю для того, щоб стати щасливою

Ще з дитинства я була бунтаркою — не хотіла робити уроки, їсти овочевий суп і ходити до вчительки з математики, щоб навчитись множити в стовпчик. Мрії мами про те, що стану економістом по троху руйнувались. Зараз розумію її — батьки завжди хочуть для своїх дітей більшого, ніж досягли самі, і не надто охоче слухають бажання самих дітей. І справді, в дитинстві бажання абсурдні — всі хочуть бути співачками і дегустаторами солодощів, але я точно знала — головне для мене робити те, що приносить мені задоволення.

Сьогодні мені 22, мама давно дозволила мені самій приймати рішення і втомилася бути диктатором — зрозуміла, що це марно.Я ще не досягла бажаного успіху, я тільки на початку дороги, але я створила собі план дій, і по троху його виконую. Мій шлях до успіху складається з п"яти складових, і я розкажу вам про те, які вони.
1. Мої інтереси. Мені було важливо зрозуміти, чого саме я хочу, щоб свідомо не псувати собі життя. Справа, яку я обрала для себе — бюті-послуги, які я надаю в невеличкому кабінеті місцевого салону краси вже два роки.2. Адекватна оцінка моїх можливостей. Ніколи не робитиму того, що не вийшло з першого разу. За справу, якій я себе присвятила взалася лише тоді, коли випадково помітила у собі здібності.3. Поради внутрішнього "я" важливіші і вагоміші за інших. Як багато тих, хто під маскою товаришів і порадників псує мені життя. Колись робили не вірно — слухала людей, які мене оточуюють з впевненістю, що вони бажають лише добра. Гармонію відчула лише тоді, коли зрозуміла, що власна думка і власна порада дає більше результату, ніж інших4. Жайворонком бути корисніше, ніж совою. По-справжньому почала жити лише тоді, коли почала прокидатись о сьомій ранку. День в такому випадку справді довгий і встигнути можна значно більше5. Те, що відбулося вчора ніщо в порівнянні з тим, що буде завтра. Минуле — то тягар, і чим більше значення я йому надаю, тим важче його за собою тягнути. Тому живу лише сьогоднішнім і завтрашнім днем, вчорашнє залишаю нероздумуючи.

Наважливішим є те, що я зрозуміла сама з досвідом. Попри застереження інших — вчуся на своїх помилках, це робить мене кращою
Моя порада тим, хто читатиме цю статтю — найважливіша людина в вашому житті — це ви самі. Л ише ви знаєте, чого хочете від життя і яким воно мусить бути. Не бійтесь мінятися, помилятися і обпікатися і лише тоді ви знайдете свій шлях до успіху. 

16 января 2017
Автор: Кузь Наталя | Розділ: Відпочинок та хоббі | Рейтинг: +1 | Голосов: 1 | Переглядів: 994 |
Поділитись:
Комментарии (0)