Як сподобатись людям без особливих зусиль

Психологи стверджують, що нас тягне до тих людей, які володіють особливим магнетизмом, який визначається не тільки посмішкою, але і ставленням до оточуючих, поглядами на життя. Як стати таким магнітом? 

1. Будьте хорошим співрозмовником. Вміння вислухати - велике мистецтво. Не перебивайте співрозмовника, більше слухайте. Запитуйте про нього самого, його інтересах. Покажіть зацікавленість у ньому. Людям подобається, коли говорять про них.

2. Менше критики. У житті зовсім небагато знайдеться людей, які люблять критику. Говорити неприємну правду можна хіба що хорошим друзям або родичам. А просто знайомі можуть і образитися. Так що вчіться говорити компліменти.

3. Вчіться бачити смішне. У більшості випадку почуття гумору допоможе вам уникнути конфлікту і з гідністю вийти з безглуздої ситуації. Але завжди думайте, перш, ніж пожартувати, чи не буде це звучати як сарказм. У малознайомій компанії уникайте чорного гумору і "жартів нижче пояса" - це може відштовхнути від вас людей.

4. Випромінюйте оптимізм і життєрадісність, передавайте його іншим - це притягує людей як магнітом. Посмішка прикрашає, але тільки не перестарайтеся, веселунів часто сприймають як легковажних або нещирих людей.

5. Позитивні відповіді. Скористайтеся практикою позитивних відповідей, тобто вибирайте тільки ті теми для розмови, на які у вас із співрозмовником однакові погляди. Так менше розбіжностей може виникнути.

6. Зачаруйте людину. Дивіться співрозмовнику в очі, спостерігайте за його манерами. Щоб зацікавити людину скопіюйте її жести. Смійтеся над її жартами, хваліть. Дайте зрозуміти яка вона розумна і чудова.

7. Пізнавайте людей. Під час розмови спробуйте зрозуміти людину, чим вона живе, чим дихає. Що у неї викликає негативні емоції, а що навпаки веселить. Ці спостереження допоможуть вам навчиться розбиратися в людях.

8. Будьте активні. Щирий ентузіазм заражає інших людей і залучає їх до табору ваших друзів. При цьому не порушуйте чужий особистий простір (якщо ви любите танцювати, не потрібно виштовхувати в центр танцполу сором'язливу подругу). Направляйте свою активність на реалізацію власних ідей. Організуйте збір грошей на ювілей колезі. Подібні вчинки допоможуть вам знайти вагу в колективі.
 

21 мая 2015
Автор: glamur | Розділ: Відпочинок та хоббі | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1189 |
Поділитись:
Комментарии (0)