Фотосесія для наших діток варто чи ні?

Мене звати Віталіна,вже давно хотіла поділитись враженнями фотосесії синочка,після чого фото стало невідємною частиною мене інколи фотографуючи я не відчуваю навіть плинності часу.Донестями хочу донести це до кожної "мами",що зйомка вашого синочка чи донечки-це ще одна "цеглинка",яка в майбутньому впливатиме на бачення світу вашою дитиною.Дивлячись на свої фото з дитинства ми ніби туди повертаємось наш розум стає щирішим,як у немовляти...

Для мене фотографія – спосіб передати красу оточуючого світу,емоції і настрій людей, спроба вдихнути свіжий вітер в буденні речі. Адже, відомо, що гарних знімків багато, а от ті, перед якими хочеться зупинитись і задуматись – є справжніми шедеврами. Вдалою фотографією вважаю ту в якій передана атмосфера, настрій, емоції знятого об’єкту так, що глядач ніби відчуває себе всередині кадру. А зафіксована мить зберігається назавжди, адже час – швидкоплинний і не існує двох абсолютно однакових секунд. Відобразити це все на фотографії для мене найголовніше. Щоб дивлячись на фотографію, можна було одразу перенестись в минуле і посміхнутись:)Дуже люблю свою справу, і тому все роблю з натхненням.

 Фотографія завжди є і залишиться чудовою згадкою про події Вашого життя.Вона примусить пережити частинку минулого знов, передати емоції і настрій в найкращому ракурсі!

Ви бажаєте зберегти яскраві моменти свого життя на довгі роки стильно, красиво і творчо?
Тоді Вам саме сюди.....Я змушу час ЗУПИНИТИСЬ!!!

Якщо у мене є однодумці,я з радвсть з Вами поспілкуюсь,втілю найвибагливіше  бачення Ваших діток!!!

Похожие статьи:

ДітиЩо робити, якщо дитина почала курити: як батькам поводитися, щоб не погіршити ситуацію

Кохання і романтикаАвстралійські вчені заявили, що чоловіки здатні оцінити вірність жінки по її фото

28 февраля 2014
Автор: Vitalina | Розділ: Відпочинок та хоббі | Рейтинг: +2 | Голосов: 2 | Переглядів: 1162 |
Поділитись:
Комментарии (0)