Де провести йога-тур чи ретрит? Локація: місце сили - Карпати

Ви ведете здоровий спосіб життя, любите відпочинок на природі, практикуєте йогу, проводите ретрити та часто не можете знайти підходящу локацію? Високі гори, гірські ріки та потоки, незаймана природа та чисте повітря допоможуть Вам забути про міські джунглі і поринути у атмосферу спокою і гармонії та стануть саме тим місцем сили!

Де провести йога-тур чи ретрит?
Там Ви відчуєте гармонію, умиротворення, єднання з навколишнім світом, а також отримаєте потужний заряд енергії, здоров'я і нескінченний потік позитивних емоцій! Відпочинок в мальовничому місці в Карпатах з зануренням в практики магії життя наситить Вас енергією і гармонізує Ваш стан. А корисна інформація про те, як співналаштуватися і відчувати природу навколо, дасть можливість в майбутньому в будь-якому місці відчувати себе, як вдома.

Саме серед гірських вершин Ви зможете зануритися в мовчання і усвідомлене спілкування в оточенні величних Карпат.

Чудовою та популярною локацією для проведення подібних турів, являється готельно — відпочинковий комплекс "Карпатський Затишок". Він знаходиться в одному з найживописніших куточків смт.Славське у Львівській області. До Ваших послуг буде – велика доглянута територія з розвиненою інфраструктурою, готелем на 26 номерів та 3 котеджами, розташована на висоті 700 м, подалі від шуму і пилу. Тут Ви знайдете усі умови для релаксації, відпочинку, проведення йога-турів чи ретриту. Яскраві фарби карпатської природи, тиша… і міський рівень зручностей допоможуть Вам відпочити душею і тілом та в будь-яку пору року створять прекрасний настрій. Де провести йога-тур чи ретрит?
Де провести йога-тур чи ретрит?
Де провести йога-тур чи ретрит?
Де провести йога-тур чи ретрит?
Де провести йога-тур чи ретрит?
   

 

Деталі щодо проведення йога-туру: +38 (067) 314-11-10

http://zatyshok.lviv.ua

 

Похожие статьи:

Відпочинок та хоббіАльтернатива відпочинку на морі: ТОП – 10 готелей з басейнами в Карпатах 2017

Відпочинок та хоббіДе варто провести осінній відпочинок 2017: ТОП-10 готелів у Карпатах

Відпочинок та хоббіЙога в Карпатах. Або де можна займатися йогою?

21 мая 2018
Автор: glamur | Розділ: Відпочинок та хоббі | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 249 |
Поділитись:
Комментарии (0)