6 причин чому варто частіше сміятися

Сміх продовжує життя — ця істина відома нам з дитинства. Але, як виявилося, у гарного настрою і нестримних веселощів є ще маса корисних властивостей. Наступні шість причин змусять тебе розучити пару десятків анекдотів і частіше зустрічатися з людьми, які змушують тебе реготати до сліз в животі.

Сміх зміцнює імунітет
У сезон застуд загартовувати імунітет зсередини особливо актуально. Хороше самопочуття забезпечено всім, хто радіє життю. Як то кажуть, в здоровому тілі — здоровий дух. Тільки навпаки — здоровіше стає то тіло, господар якого перебуває в прекрасному настрої.

Сміх корисний для серцево-судинної системи
Сміх покращує циркуляцію крові, а отже посилює її приплив до внутрішніх органів. Це дуже зміцнює серцево-судинну систему і дозволить тобі довго відчувати себе молодою і активною.

Сміх корисний для дихання
Коли людина сміється, він поглинає більше кисню, від цього очищаються легені і збільшується кількість серцевих скорочень. Під час сміху в мозок надходить більше кисню, ніж при звичайному диханні, тому чим більше і довше ти смієшся, тим світліше твоя голова.

Сміх допомагає пережити проблему
Гарний настрій знижує рівень стресу, тому зберігаючи почуття гумору простіше пережити будь-яку проблему і впоратися з нею. Мозок сприймає ту задачу, над якою ми посміялися, як решаемую.

Сміх має людей
Щоб сподобатися людям іноді досить просто Миловидно посміхнутися або посміятися над їх жартами. Згадай дітей — від одного їх сміху до них хочеться доторкнутися, погладити і приголубити. До слова, сміятися вони починають раніше, ніж говорити. З дорослими все відбувається точно так же.

Сміх приваблює протилежну стать
Найбільшою популярністю у жінок користуються якраз таки чоловіки з почуттям гумору. Вони ж, у свою чергу, віддають перевагу тим дамам, які вміють сміятися не тільки над їх жартами, але і над собою. Тому вчися смішно жартувати, щоб привернути до себе чоловіка своєї мрії.

17 февраля 2016
Автор: glamur | Розділ: Відпочинок та хоббі | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 849 |
Поділитись:
Теги: сміх
Комментарии (0)