5 причин влаштувати післявесільну фотосесію

23 декабря 2011
Автор: glamur
Поділитись:

Фотосесія після весілля. Нерідко трапляється так, що молодята, а особливо наречена незадоволені весільними фотографіями, адже в день весілля вони нервували, нерідко їх фотографували на ходу, в суєті, або від сльозинки, скотившись в момент одруження, змастив макіяж. У результаті фотографій маса, але, жодна з них не гідна того, щоб зробити величезний портрет і повісити на стіну в вітальні. Що-ж робити? 
Відповідь досить проста - завжди можна влаштувати весільну фотосесію і зробити чудові фотографії без зайвої метушні і поспіху. Крім вже озвученої причини такої фотосесії, існує ще кілька. 

1. Вибір місця 
Не завжди вистачає часу і сил, щоб об'їхати в день весілля всі місця, де б ви хотіли сфотографуватися. Особливо якщо Ви живете в великому місті і проїхати по ньому - ціла проблема. Або, наприклад, коли весілля відбулося де-небудь в екзотичному місці і вийшли карколомні фотографії, але все-таки в альбомі не вистачає стандартної фотографії в табірному саду або біля білого дому, а може і в улюбленому скверику, де Ви вперше поцілувалися. 

2. Спокійна обстановка 
У день фотосесії Вам не доведеться переживати про майбутнє весільного вечора, про гостей та інші деталі торжества, тепер Ви зможете повністю розслабитися і всі думки спрямувати на те, щоб фотографії вийшли незрівнянними. Потрібно просто радіти і отримувати задоволення, тоді ваше обличчя буде сяяти і на фотографіях, Ви будете виглядати незрівнянно. 

3. Природа до Ваших послуг 
Наприклад, якщо весілля було взимку, а Вам хотілося б зробити кілька фотографій в зеленому парку, залитому сонячним світлом. Або Ви завжди мріяли про весільні фотографії на заході сонця, а в день весілля були вже не в змозі позувати для такого кадру. Або в день весілля йшов проливний дощ або все псував сильний вітер. Можна так само влаштувати фотосесію після медового місяця, коли Ви повернетеся з шикарним загаром. 

4. Більше опцій 
Якщо весілля вже позаду, а плаття Ви наділи виключно для фотосесії, то Ви зможете менше хвилюватися з приводу того, що воно буде забруднене або намокне. Адже якщо весілля позаду, можна дозволити собі зробити чудові фотографії в нестандартних місцях, не боячись зіпсувати його. Наприклад, сісти на набережній, залізти куди-небудь або cфотографіроваться на коні, уявляєте, який казковий малюнок вийде: ваш лицар на білому коні відвозить Вас в невідомому напрямку ... 

5. Той самий фотограф 
Не завжди можна домовитися з «тим самим» фотографом на день Вашого весілля, адже його графік дуже щільний, і вже тим більше в дні, найбільш придатні для весілля. Зате, влаштовуючи додаткову фотосесію, Ви можете домовитися з тим фотографом, від робіт якого ви без розуму, і, можливо, це навіть обійдеться Вам дешевше, якщо ви виберете будній день. 
Крім усього іншого, для наречених це зайвий привід надіти ще раз Весільне плаття. 
Щасливого ​​Вам весілля і карколомних фотографій!

23 декабря 2011
Автор: glamur | Розділ: Відпочинок та хоббі |
Поділитись:
Комментарии (0)