Що робить жінку сексуальною?

 Жіноча сексуальність — у чому її загадка? Дехто вважає, що справа виключно у зовнішньому вигляді. Проте вам знайома ситуація, де неземної краси жінка залишається зовсім одною, обділена увагою чоловіків, а життя її сіре та буденне? І навпаки, думаю, вам хоча б раз траплялася жінка з непоказною зовнішністю, але довкола якої в’ється багато чоловіків, життя якої сповнене пригод і цікавості. То в чому ж тут справа? У чому полягає секрет жіночої сексуальності?

Складові жіночої сексуальності:

  • Любов до свого тіла. Жінка, що любить своє тіло, неймовірно сексуальна! І тут немає значення, який у неї розмір грудей, і чи ноги у неї від вух. Любити своє тіло означає приймати його, піклуватися про нього, вміти чути його. У зовнішності такої жінки гармонійно поєднується одяг та її вік і фігура, зачіска, макіяж, аксесуари, парфуми… Для цього зовсім необов’язково скуповувати тонами косметичні засоби і кілограмами наносити їх на обличчя, а також визивно одягатися. Бо сексуальність — це точно не коротка спідниця, чорні колготи в сіточку та червона помада на губах; а також не мінімальна кількість одягу на жінці.  Але на одній любові до тіла зациклюватись у жодному разі не варто!
  • Упевненість і віра в себе. Упевненість проявляється у ході, королівській поставі, рухах, умінні триматися у розмові, а також у відкритому погляді та дружній посмішці. Віра в себе — це важлива основа благополучного життя!
  • Розкутість. Прошу не плутати з вульгарністю. Вульгарність проявляється у грубості жінки, манері одягатися. Розкутість передбачає відсутність комплексів — як душевних, так і фізичних. Жінка, що позбулася комплексів, є розслабленою, її м’язи обличчя ненапружені, їй байдуже, що про нею думають інші. Важливіше, що вона про себе думає. Це не зарозумілість. Але зарозумілість буде тоді, коли в жінки немає елегантності.
  • Елегантність. Елегантність не має нічого спільного з вартістю вашого одягу. Елегантність пов’язана з тим, як ви ставитесь до інших, чи вмієте проявляти повагу та любов до ближніх, чи вмієте проявляти емпатію. І немає значення, на якому авто ви їздите, у якому будинку живете та якої марки одяг ви носите. Якщо ви погано ставитеся до інших, поводитеся грубо, вживаєте ненормативну лексику, слова-паразити, є різкою, тоді ви втрачаєте свою сексуальність.
  • Чесність і відкритість. Чесність починається з чесності перед самою собою. Якщо ви навчитеся бути чесною з собою, ви отримаєте здатність залишатися собою. Це та здатність, яка дозволяє нам жити у стані “БУТИ”, а не “ВДАВАТИ”. Коли ми вміємо жити в стані “бути”, ми нікого не вводимо в оману. Коли жінка чесна, вона зуміє створити довіру у стосунках.
  • Легкість. Це не легкість тіла, а легкість характеру. Сексуальною жінку робить їїнепередбачуваність, уміння бути гнучкою, вміння швидко змінювати стратегію. Це також флірт і кокетство. І немає значення ваш вік. Жінка завжди має залишатися кокеткою! Флірт і кокетство додають життю драйву!
  • Насолода. Сексуальність передбачає вміння отримувати насолоду від життя: від прогулянок, масажу, спілкування, смакування кави чи чаю, сексу….
  • Пристрасть до життя, до іншої людини, до мистецтва, музики — до всього, що змушує вас рухатись уперед, діяти. До всього, що вас мотивує жити яскраво та цікаво. Немає нічого сексуальнішого у цьому світі, аніж спостерігати за жінкою, яка занурена в улюблене заняття, яка з повною віддачею робить улюблену справу.
  • Інтелект. Ніхто не заперечуватиме, що в людині нас першочергово приваблює зовнішність. Багато стосунків між чоловіком і жінкою починаються саме з фізичної привабливості. Але як довго такий стосунок може тривати, якщо немає про що поговорити, немає спільних інтересів, цілей і планів. Немає нічого поганого в тому, щоб цінувати зовнішність свого партнера. Фізична привабливість — початок усіх відносин. Але дуже швидко такий зв’язок слабне і розпадається. Бо вогонь горить, та згасає швидко. Тому для довготривалої сексуальної привабливості потрудіться зрозуміти свої цінності, цілі, окреслити свої інтереси, знайти улюблену справу та постійно шліфувати у ній свої таланти.

Сексуальність жінки є ключовим фактором для сімейного щастя, успішності, життя, сповненого щастя та достатку.

21 марта 2016
Автор: glamur | Розділ: Мода і стиль | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1110 |
Поділитись:
Комментарии (1)