Шість правил вибору продуктів у магазині

У вас з'явилася можливість тримати себе в хорошій формі і при цьому не підраховувати кількість калорій. Лікарі з Канади радять людям вибирати продукти харчування, виходячи з простих правил.

Фрукти, овочі, злаки - це те, що вам треба. Намагайтеся купувати їжу рослинного походження. Якщо ви любитель м'яса, то зупиніть свій вибір на м'ясі травоїдних тварин, які були вирощені в природному середовищі існування.

Купувати слід екологічно чисті продукти, при вирощуванні яких не використовувалися хімічні добрива і пестициди.

Зведіть до мінімуму вживання «білих » продуктів : цукор, сіль, білий рис, мука. Зупиніть свій вибір на «кольоровій їжі » : фрукти, овочі, бурий рис і так далі.

Рахуємо до десяти : якщо на упаковці перераховано більше компонентів, ніж ви змогли б порахувати на пальцях, - цей продукт не принесе користі вашому здоров'ю.

Перевіряємо себе : якщо в списку інгредієнтів ви помітили щось нове і незнайоме, відговоріть себе від покупки. Деякі добавки можуть стати основною причиною виникнення злоякісних пухлин, алергії та інших небезпечних захворювань.

Чим ближче продукт харчування до «оригіналу », тим він безпечніший і корисніше : свіжі помідори краще кетчупу, горіхове масло можна поміняти на горіхи, а шматочок свіжого м'яса, краще котлет.
5 января 2014
Автор: glamur | Розділ: Кулінарія |
Поділитись:
Комментарии (0)