Топ 10 способів ввести тренування в звичку

Дуже часто дівчата із завидним ентузіазмом приступають до занять спортом. Купують красиву форму, дають собі слово, що з цього дня будуть займатися регулярно, стежити за своїм харчуванням та ін. Щоб ваше завзяття не пройшло вже через пару тижнів.

Будь звичка формується не відразу. Є думка, що для цього достатньо 21 дня, проте науково ця теорія не підтверджена. В основному, на звикання до чогось нового людині потрібно близько двох місяців.Однак тут потрібно зробити застереження: нова звичка може прижитися лише тоді, коли людина буде задоволений її результатами, а також цілком і повністю в ній зацікавлений.

Щоб спорт увійшов у звичку, потрібно врахувати кілька нюансів.

Пробуйте кожен раз щось нове

Одноманітні тренування можуть швидко набриднути. Чергуйте заняття в тренажером залі з бігом, пішими прогулянками, тенісом, їздою на велосипеді або роликах, плаванням, йогою, загалом, чим завгодно, що приносить вам задоволення. 

Підключіть подругу

Прогуляти тренування набагато складніше, якщо у фітнес-клубі вас чекає подруга. 

Будьте обов'язковими

Не робіть винятків із правила. Виділіть півгодини для тренування у вихідні, святкові дні, у відпустці і навіть у відрядженні. З часом близькі (як і ви самі) звикнуть до вашого режиму і не стануть умовляти прогуляти тренування заради походу в кіно або на вечірку. 

Займай тесь вранці

Не всім подобається тренуватися в першій половині дня, коли організм ще не зовсім прокинувся.Однак ранкові тренування - справжній порятунок для зайнятих людей. Якщо весь ваш день розписаний по хвилинах, вирушайте у фітнес-клуб перед роботою.

Не заходьте додому

Якщо ви віддаєте перевагу займатися спортом у другій половині дня, вирушай на тренування відразу з офісу. Якщо ви зайдете додому, то з більшою ймовірністю вирішите прогуляти заняття. 

Не шкодуйте себе

Не пропускайте тренування тому, що ви дуже втомилися на роботі. Фізична активність зарядить вас енергією набагато краще, ніж відпочинок перед телевізором. 

Фіксуйте результат

Запишіть відстань, яку пробігаєте за вечір (час кожного тренування, кількість кроків або присідань). В кінці місяця складіть отримані цифри. Радійте своїм успіхам! 

Стеж за своїм прогресом

Найчастіше ми кидаємо заняття спортом через те, що не бачимо миттєвого результату. Але прагнення до ідеальної фігури - не єдиний привід для тренувань. Зверніть увагу на своє самочувствіеілінастроеніе.Наверняка ви відзначите позитивні зміни. 

Більше гуляйте

Ходіть пішки так часто, як тільки це можливо. Обзаведіться крокоміром, щоб регулювати пройдену відстань і кількість витрачених калорій.

Награ ждайте себе за успіхи

Поставте перед собою конкретну мету (наприклад, знову влізти в старі джинси) і придумайте нагороду, яку отримаєте, якщо досягнете її. Це може бути нова кофтинка, похід в театр або шматочок торта.

1 июля 2015
Автор: glamur | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 785 |
Поділитись:
Комментарии (0)