Шоколадна терапія

 Вчені з Афінської медичної школи (Греція) провели дослідження, результати якого свідчать, що чорний шоколад може послаблювати основні маркери серцево-судинних проблем, пов'язаних з хворим серцем, високим артеріальним тиском і інсультом.

Споживання учасниками дослідження чорного шоколаду справляло позитивний вплив на стінки судин і лімфатичну систему і не призводило до втрати еластичності артерій. П

осилаючись на високий вміст в чорному шоколаді флавоноїдів (одного з типів антиоксидантів), а також на виявлену в ньому здатність розтягувати (розслабляти) артерії, дослідники зробили висновок про те, що «шоколад може надавати захисну дію відносно серцево-судинної системи».

Попереднє дослідження, здійснене в Університеті Каліфорнія-Девіс (США), показало, що споживання темного шоколаду навіть в дуже незначній кількості (25 г) підвищує рівень флавоноїдів у крові.

Окрім чорного шоколаду, флавоноїдів багато в їжі та напоях рослинного походження, їх багато в цедрі цитрусових, цибулі, зеленому чаї, червоних винах, пиві темних сортів, обліписі, тунбергії.+ «Переваги шоколаду — з точки зору як корисності, так і поживності — скоро забезпечать йому в Америці таку ж перемогу над чаєм і кавою, яку він здобув в Іспанії ...» — Томас Джефферсон
 

7 сентября 2016
Автор: Viar | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 715 |
Поділитись:
Комментарии (0)