Що робити, якщо ви згоріли на пляжі

На жаль, явні ознаки сонячного опіку з'являються лише через дві-три години, тому дуже важливо ретельно спостерігати за шкірою під час активного відпочинку.

Перше, що слід зробити - це негайно піти у тінь, переважно в приміщення. Щоб допомогти вилікувати і заспокоїти згорілу шкіру, дерматологи рекомендує вжити наступних заходів.

Використовуйте зволожуючий крем, який містить алое вера, щоб допомогти заспокоїти згорілу шкіру. Якщо конкретна область відчуває себе особливо незатишно, ви можете застосувати гідрокортизон, який можна купити без рецепта. Не намагайтеся лікувати сонячні опіки продуктами, назва яких закінчується на «каїн» (наприклад бензокаин), так як вони можуть викликати роздратування шкіри або алергічну реакцію.

Пийте більше води. В результаті сонячного опіку рідина спрямовується до поверхні шкіри буквально з усього тіла. Додаткова кількість води, коли ви обгоріли, допоможе запобігти зневоднення.

Якщо на шкірі з'явилися пухирі, дозвольте їм зажити. Пухирі означають, що ви отримали сонячний опік другого ступеня. Не треба їх проколювати, так як бульбашки допомагають вашій шкірі зажити і захищають вас від інфекції.

Щоб допомогти полегшити біль, часто приймайте прохолодну ванну або душ. Як тільки ви виходите з ванни або душу, злегка обсушіть себе рушником, залишаючи трохи води на вашій шкірі. Потім нанесіть зволожуючий крем, щоб допомогти затримати воду в шкірі. Це може допомогти полегшити відчуття сухості.

Якщо ви обгоріли і на шкірі з'явилися пухирі, які займають значну площу, наприклад на всій спині, або спостерігається озноб, головний біль або лихоманка, негайно зверніться за медичною допомогою.

Уважно поставтеся до захисту обпаленої шкіри під час лікування.Перебуваючи на свіжому повітрі, носіть закритий одяг з щільної тканини.Подивіться через неї на світло, промені не повинні проходити крізь неї.

27 июля 2014
Автор: glamur | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 965 |
Поділитись:
Комментарии (0)