Маленькі груди - це велика гордість

Багато дівчат переживають про розмір своїх грудей, вважаючи її занадто маленькою.Чомусь укорінився стереотип, що чоловікам подобається тільки великі груди. Прийшов час розвіяти міфи.

Переконайся в тому, що твоя маленька груди - аж ніяк не мінус, а, зовсім навпаки, великий плюс. Порівняно зі своєю великогабаритної конкуренткою вона має, принаймні, сім переваг. 

1. Маленька акуратна груди - це приголомшливо жіночно і еротично. Її власниця завжди буде виглядати ніжною і тендітною. Ти гадаєш, що всі чоловіки вважають за краще, як мінімум, четвертий розмір? Помиляєшся. Так, у великого бюста чимало шанувальників, але значна їх частина ще не переступила рубіж повноліття. 

Історично склалося так, що жінка зі значною грудьми на рівні підсвідомості сприймається швидше як мати-годувальниця, ніж як сексуальний об'єкт. Хлопчиків, безперечно, до таких тягне немов магнітом. Але зрілі чоловіки з розвиненим естетичним почуттям часто воліють груди середньої або навіть дуже скромною величини. Так-так, саме ту, що вільно поміщається в долоні. 

Набагато більше значення має форма. У тисячу разів краще мати гарні груди нульового або першого розміру, ніж некрасиву - п'ятого. Не менш важливі пропорції.


2. Маленька груди довше зберігає свою привабливість. Вона не деформується під тяжкістю власної ваги і навіть після пологів залишається спокусливо пружною. Як свідчить статистика, операцію з корекції форми грудей в зрілому віці найчастіше роблять власниці великого бюста. 

3. Жінка з нульовим розміром ліфчика зазвичай виглядає молодше своєї пишногрудої ровесниці. Образ дівчинки-підлітка - прокляття її юності - після 30 років починає приносити досить непогані дивіденди. Правда, це вірно знову-таки за умови правильного співвідношення всіх пропорцій тіла. 

4. Маленька груди - це аристократично. Недарма в давнину знатні дами вдавалися до всіх можливих способів зорового зменшення бюста. Вважалося, що благородна особа повинна відрізнятися добірністю, а пишні форми - доля селянки-годувальниці. Звичайно, зараз все це вже не настільки актуально, але, погодься, дуже приємно відчувати себе витонченою аристократкою.


5. Маленька груди - це неймовірно зручно. Вона не завдає дискомфорту при ходьбі, не заважає займатися в спортзалі, здійснювати ранкову пробіжку і спати в будь-якій позі. У спекотну погоду власниці невеликого бюста страждають набагато менше, ніж горді носійки грудей п'ятого розміру. 

6. Є думка, що маленькі груди більш чуйно реагує на дотики і ласки. Хоча даний факт і не підтверджений наукою, численні спостереження показують, що частка правди в цьому є. 

7. Якщо тобі раптом захочеться візуально збільшити груди, ти легко зможеш це зробити за допомогою спеціального пуш-ап, грамотного використання деталей одягу та аксесуарів. А як бути тим, кого природа обдарувала, навпаки, надто щедро? Цю проблему вирішити буде поскладніше. 

Тобі все ще недостатньо аргументів на користь маленьких грудей? Тоді подивися фотографії зірок з нульовим і першим розміром. Кіра Найтлі , Міла Йовович, Наталі Портман - ці дивно красиві і сексуальні актриси вже точно задоволені своїм тілом!

13 ноября 2013
Автор: glamur | Розділ: Краса і здоров"я |
Поділитись:
Комментарии (0)