Які звички псують шкіру

Нам здається, що ми уважно стежимо за обличчям - п'ємо багато рідини, користуємося кремами, масками і скрабами. Але при цьому руйнуємо її шкідливими звичками, навіть не підозрюючи про це.

1. Пілінг

Знімати старі шари шкіри, безумовно, правильно, але відлущувати клітини занадто часто не варто - це призводить до подразнення та надчутливості. Робіть пілінг не частіше двох разів на тиждень.

2. Видавлювати прищі

Коли на самому видному місці в самий невідповідний момент виріс величезний прищ, з'являється велика спокуса видавити його швидше. Але не завжди неприємна процедура закінчується вдало. Якщо спробувати позбутися від прища, чий «термін» ще не прийшов, може трапитися нарив шкіри, а якщо ще й відбудеться зараження, утворюється нагноєння, від якого позбутися буде куди складніше, ніж від маленького прищика. Висновок: краще не тиснути, а користуватися спеціальними мазями і маскувати пудрою.

3. Сушити волосся феном

Давно відомо, що якщо постійно сушити волосся феном, вони стануть ламкими і сухими. Те ж саме відбувається і з шкірою під палючими потоками повітря - з'являються тріщини і зморшки .Намагайтеся користуватися феном, тільки коли це необхідно.

4. Спиратися підборіддям на руки

Якщо постійно опускати підборіддя на руку, так що рот ховається за долонею, з часом може шкіра стане в'ялою, з'явиться друге підборіддя, а на шиї - зморшки з тріщинами.

5. Терти очі

Коли наші очі втомлюються, завжди рефлекторно хочеться протерти їх. Але не варто цього робити, адже саме шкіра навколо очей старіє швидше за все, ховаючись зморшками. Акуратно знімайте макіяж м'яким тампоном, а крему наносите безіменними пальцями, шкіра на них вважається самою м'якою.

6. Облизувати губи

Сухі губи - це завжди неприємно. І якщо під рукою немає блиску або помади, ми інстинктивно облизуємо їх. Але це тільки загострює ситуацію, тому що губи не тільки сохнуть, але ще і тріскаються.А за звичку кусати губи взагалі потрібно по цим самим губам бити.

Якщо ви курите, часто п'єте через соломинку або жуєте жуйку - все це може призвести до утворення зморшок навколо рота.

Читати також: Як збільшити губи без пластичних операцій: 3 ефективних рецепта

7. Спати обличчям у подушку

Звичка спати обличчям вниз ні до чого доброго не приводить, сліди від наволочки проходять, але невидимі смуги на шкірі зберігаються. До того ж у любительок поспати, сховавши в подушку, зморшки з'являються швидше.

Дотримуйтесь наших рекомендацій, щоб зберегти шкіру ніжною і шовковистою. Любіть себе і своє обличчя - завжди краще запобігати проблему, ніж потім довго і нудно вирішувати її.

Похожие статьи:

Краса і здоров"яЯк відновити шкіру після довгої зими

13 марта 2015
Автор: glamur | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 976 |
Поділитись:
Комментарии (0)