Як правильно засмагати на морі: поради фахівців

Відбиваючись в морській воді, південне сонце зміцнює здоров'я і надає шкірі красивий відтінок. Але якщо ніжитись в сонячних променях занадто довго, ефект буде зовсім протилежний. Щоб уникнути неприємних наслідків перебування на сонці, слід прислухатися до порад фахівців.

Літо - це довгоочікувана відпустка, море, пляжі, вихідні з друзями на природі. Але всі ці літні радості нерідко затьмарені жіночими комплексами з приводу своєї фігури. Але ж так хочеться носити відкриті сукні та купальники, з гордістю демонструючи своє тіло та гарну рівну шкіру!

Насамперед, не слід поспішати. Засмагайте поступово, натираючи шкіру перші два-три дні спеціальним маслом для засмаги. Воно буває різної ступені захисту, і підбирати його слід відповідно до типу шкіри. Змащуючи тіло, не забувайте про особу, приділяючи особливу увагу носі, шкіра на якому «згоряє» особливо швидко.

Як би вам не хотілося в перші дні відпочинку полежати на сонці довше, починайте засмагати з 15 хвилин в день. Причому намагайтеся ходити, а не лежати. Поступово збільшуйте час перебування на пляжі до 2 годин. Після купання не забувайте змащувати шкіру кремом або використовуйте водостійкі засоби. Повернувшись з пляжу, ретельно вимийте тіло з м'яким гелем для душу, а потім змажте шкіру кремом після засмаги, дитячим або ланоліновим кремом.

Поки шкіра не звикне до сонця, деякий час краще закривати чутливі ділянки тіла. До них відносяться: плечі, лопатки, верхня частина стегон спереду, особа (особливо лоб і ніс).

З особою будьте особливо обережні. Коли після плавання лягаєте відпочити, повернувшись обличчям до сонця, закрийте обличчя капелюхом або панамою. Якщо на особу падають прямі сонячні промені, рясно змастіть його кремом для засмаги. Постарайтеся не мружитися - зморшки на обличчі так і залишаться незагорілі.

Пам'ятайте про найкращий часу для засмаги на море. Вранці йдіть з пляжу не пізніше 11:00, а повертайтеся на сонце тільки після обіду, в 16-17 годин.

Перебуваючи у воді, ви продовжуєте засмагати, причому загар липне набагато сильніше. Разом з цим і збільшується ризик обгоріти. Навіть надівши капелюх і, здавалося б, захистивши обличчя від сонця, відбиті у воді промені прекрасно добираються до обличчя. Варто пам'ятати про це і не ховатися від сонця в морі.

Дотримуючись простих порад, ви зможете зберегти шкіру здоровою і отримати рівний красивий загар.

28 июня 2015
Автор: glamur | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1006 |
Поділитись:
Комментарии (0)