Як правильно вирівнювати волосся праскою

Для вирівнювання волосся за допомогою фену та щітки виразно потрібні навички та спритність рук. Але, маючи вдома спеціальний праску, для ідеальної укладання ніяких особливих технік не буде потрібно.

Для початку давайте виберемо праску для волосся. Щоб ваше волосся не піддавалось впливу високої температури, віддавайте свій вибір прасування з функцією іонізації. Також він обов'язково повинен мати пластини з керамічним покриттям.

Перед вирівнюванням волосся на вологе волосся нанесіть свіжовимите спеціальний термозахисний спрей. Він додасть волоссю об'єм, зафіксує укладку і полегшить подальше розчісування.
Дуже важливо перед користуванням прасування змити всі сліди засобів від попередньої укладання (мус, пінка, гель), тому що під впливом високої температури волосся стане липкими і будуть більш схильні до пошкодження.

Ні в якому разі не використовуйте праску на вологому волоссі! Дайте йому повністю висохнути перед вирівнюванням. Для якісного результату укладання локони потрібно захоплювати шириною не більше 3 см. Спочатку локони збризкує засобом для вирівнювання, прочісується і потім двічі вирівнюється праскою. Проводити потрібно швидко (не довше 3 секунд), злегка натягнувши волосся. Решта пасма заздалегідь потрібно підколоти шпильками або гумками.

Кінцевий результат зафіксуйте спреєм з ефектом блиску, який діє за принципом відбивача світла. За допомогою прасування будь яке неслухняне волосся придбають ідеальний рівний вигляд.

30 декабря 2011
Автор: glamur | Розділ: Краса і здоров"я |
Поділитись:
Комментарии (1)