Догляд за руками та нігтями взимку

Не секрет, що взимку наша шкіра потребує особливого догляду. Мороз атакує нашу шкіру і руки можуть втратити свою природню красу та мати не доглянутий вигляд. Під дією низьких температур відбувається звуження судин та порушується водно-ліпідний баланс, це в свою чергу приводить до порушення захисної функції шкіри. Тому не дивно, що шкіра на руках починає лущитися, стає сухою та грубою, та саме не приємне, шкіра на руках під впливом холоду починає дуже швидко старіти. Щоб уникнути цих неприємних наслідків варто дотримуватися кількох простих правил і тоді ваші руки виглядатимуть жіночними та доглянутими у будь-яку пору року.

Одним з пунктів догляду за шкірою рук, як взимку, так і у будь-яку пору року є використання крему для рук. У холодну пору року косметологи радять наносити живильний крем перед кожним виходом на вулицю. До складу такого крему повинен входити гліцерин, який захищатиме шкіру від морозу, вітру та холоду. Також рослинні олії, які зволожують шкіру та вітамін С, який допомагає шкірі залишатися еластичною.Від холоду та вітру в зимовий період страждають також нігті. Без належного догляду вони стають більш ламкими, починають слоїтися, втрачають здоровий вигляд. Щоб нігті і взимку мали здоровий вигляд, для догляду варто використовувати натуральні масла та вітаміни A, E, F. Також важливим є догляд за кутикулою .

Все популярнішою в зимовий період стає парафінотерапія. Парафін у своєму складі містить вітаміни та масла. Його склад та особливі властивості допомагають звільнити шкіру та нігті від токсинів, сприяє загоєнню ран, порізів та укріпленню нігтьової пластини.

Тож вибирайте правильний догляд за руками і вони будть ідеальними у будь-яку пору року!

 

16 января 2017
Автор: Звізло Ірина | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: +1 | Голосов: 1 | Переглядів: 727 |
Поділитись:
Комментарии (1)