Чого ми не знали про оргазм і соромилися запитати

Зараз, коли оргазм став темою суспільного надбання, вчені прагнуть вивчити нові особливості кульмінаційного моменту статевого акту, а кожна пара проводить практичні заняття в своїй спальні. Ми зібрали кілька фактів про оргазм, про які ви могли не знати або соромилися гуглити.

Фригідність

Чоловіки помилково вважають, що якщо у жінок ніколи не буває оргазму, значить, у них відсутня збудження і взагалі вони фригидни за своєю природою. Але це зовсім не так, відсутність оргазму називається аноргазмией - однієї з форм зниження сексуальності у жінок, яка може критися в психологічних проблемах. Якщо жінка не фрігидна, то вона може відчувати сексуальне бажання, збудження і, при правильному поводженні партнера, оргазм.

Порноміфи

Подання про жіночий оргазм в чоловічій свідомості жахливо спотворили порнофільми. Вони вселили їм, що коли жінка відчуває оргазм, вона обов'язково повинна голосно кричати або стогнати з перервами в три секунди. До слова, багато жінок підлаштовуються під цей стереотип, щоб не засмучувати своїх партнерів.

Чоловіча імітація

Не тільки жінки, а й чоловіки можуть імітувати оргазм. Причиною акторської гри в ліжку може бути тривалий стрес, який впливає на ерекцію. Природно, чоловіки не хочуть здаватися слабкими і нездатними в очах своєї партнерки, тому займаються облудою під час статевого акту.

Наркотик

Оргазм може викликати залежність, що дуже схожа на наркотичну, абсолютно однаково як у жінок, так і у чоловіків. Справа в тому, що під час наступу оргазму, в людському мозку активізуються точно такі ж області, як і при вживанні героїну. Так що оргазм можна сміливо вважати корисним наркотиком.

Спалюємо калорії

Витрата калорій при оргазмі дорівнює такому ж позбавленню від них, як і при двадцятихвилинної прогулянці. Наприклад, займаючись сексом кілька разів підряд, ви можете спалити калорії, які ви набрали з'ївши великий бургер. Під час оргазму в тілі людини активізується десь 500 мускулів, тому секс може бути непоганою фізичним тренуванням, від якої ще й отримуєш велике задоволення.

 

Похожие статьи:

Кохання і романтикаЧого чоловіки бояться в сексі

Кохання і романтикаЯк наблизити оргазм

21 марта 2015
Автор: glamur | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1123 |
Поділитись:
Комментарии (0)