6 правил макіяжу для широко розкритого погляду

 За допомогою косметики можна замаскувати дефекти шкіри, підкреслити губи, скоректувати овал обличчя. Ми розкажемо, як збільшити очі і зробити погляд розкритим, якщо природа "нагородила" тебе навислими віками.

 
Як збільшити очі за допомогою макіяжу
 
1. Тіні для повік. Багато жінок помилково вважають, що темні тіні роблять очі більшими і виразнішими. На справі це не зовсім так. Кращого ефекту можна добитися, змішуючи тіні різних відтінків. Відмінний результат дають відблиски-акценти світлими перламутровими тінями в куточках очей, посередині повіки і під бровою.
 
2. Контур очей. Щедро обводити маленькі очі товстою лінією чорного підведення — невибачна помилка. Мало того, що це ще більше поглиблює їх, так ще і робить дівчину схожою на панду (нехай пробачать мене любительки такого макіяжу!).

3. Туш для вій. Довгі, пишні вії безумовно привертають увагу! Ти навіть можеш завити їх додатково за допомогою щипців. Ось тільки не старайся занадто з шарами туші: вії завтовшки з поліно зведуть нанівець найідеальніший мейкап.
 
4. 2 шари чорної або коричневої туші буде цілком достатні. Ну а кольорову туш прибережи для карнавалу або новорічного свята.
 
5. Білий олівець. Щоб зробити погляд таємничо-розкритим, візажисти-професіонали підводять внутрішню частину нижньої повіки перламутровим або матовим олівцем білого кольору.
 
6. Форма брів. При опущеній верхній повіці уникай занадто тонких брів або брів прямої форми. Дотримуйся золотої середини: природний колір (трохи темніший за відтінок волосся), злегка зігнута форма, натуральна ширина.
 
Зорово збільшити очі і скоректувати форму повік за допомогою косметики не так вже і складно, як може спочатку здатися. Потренуйся трохи на найближчих вихідних, а з понеділка вирушай на роботу збирати компліменти відносно нового образу!
15 августа 2016
Автор: Viar | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 694 |
Поділитись:
Теги: макіяж
Комментарии (1)