10 хвилин для здоров'я і довголіття: нескладні вправи для суглобів

Основна причина проблем сучасної людини з суглобами - малорухливий спосіб життя. Так, ми сидимо по дорозі на роботу, сидимо на роботі, сидимо по дорозі додому. І тільки, переступивши поріг будинку, відразу ж плюхається на диван перед телевізором. В результаті - наші суглоби відмовляються нормально функціонувати. Які вправи для суглобів допоможуть привести їх в порядок, читай в нашому матеріалі.
 

Нормальне функціонування суглобів - запорука нормальної роботи опорно-рухового апарату та гарного самопочуття. Для профілактики виникнення проблем з суглобами, виконуй 10-хвилинну гімнастику щодня. Бажано виконувати вправи для суглобів ввечері.

ВПРАВИ ДЛЯ СУГЛОБІВ: РУКИ

Зігни долоньки в кулаки, не напружуватися. Виконуй кругові рухи кулаками спочатку від себе, а потім до себе. Необхідно виконати 20 обертань у кожну сторону

Після розминки кистей рук, зігни руки в ліктях і зафіксуй положення. Дуже важливо, щоб руки не «бовталися» з сторону в сторону. Виконай обертання нижньою частиною рук спочатку до себе, а потім - від себе. Необхідно виконати 20 обертань у кожну сторону.

ВПРАВИ ДЛЯ СУГЛОБІВ: ПЛЕЧІ

Щоб розім'яти плечовий пояс, стань рівно, ноги - на ширині плечей. Сідниці добре втягни в себе, щоб зафіксувати положення. Почни обертати правою рукою спочатку вперед, а потім назад. Необхідно виконати 15 обертань у кожну сторону. Те ж саме зроби і з лівою рукою.

Щоб не пошкодити лікоть, при виконанні цієї вправи трохи зігни лікоть.

ВПРАВИ ДЛЯ СУГЛОБІВ: КОЛІНА

Стань рівно, ноги - на ширині плечей. Підніми праву ногу, зігнуту в коліні. Якщо тобі важко тримати рівновагу, вприся в стіну. Акуратно, повільними рухами почни обертати гомілка спочатку проти годинникової стрілки, а потім за годинниковою стрілкою. Виконай 10 обертань у кожну сторону. Те ж саме зроби і з іншою ногою.

Після цього стань рівно, коліна максимально присунь один до одному і зігни їх. Поклади руки на коліна і акуратно почни обертати ними спочатку проти годинникової стрілки, а потім за годинниковою стрілкою. Виконай 15 обертань у кожну сторону.

ВПРАВИ ДЛЯ СУГЛОБІВ: СТОПИ

Сядь на стілець або диван так, щоб тобі було комфортно. Злегка підніми ліву ногу, трохи зігни її в коліні. Почни виконувати обертання стопою на початку проти годинникової стрілки, а потім за годинниковою стрілкою. Виконай 20 обертань у кожну сторону. Те ж саме виконай з іншого стопою.

Після виконання першої вправи знову сядь в зручне положення. Натягни стопу так, немов ти займаєшся танцями і тобі потрібно мати ідеально прямий носок, який тягнеться прямо. Потім максимально натягни носок на себе. Виконай 10 повторень для кожної ноги.

30 июня 2015
Автор: Nata | Розділ: Краса і здоров"я | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 834 |
Поділитись:
Комментарии (0)