Зрада: винні обидва

Здебільшого це чоловік і, як думає жінка, він винен в цьому один, врешті-решт, це він пішов «наліво»… так це насправді ?!

 
Чоловіки полігамні — це знає кожна жінка, але далеко не кожна готова зрозуміти, що її чоловік теж володіє цією властивістю… немає, її чоловік зовсім інший, він не такий, він не полігамії — яке ж потім наступаємо розчарування! Є жінки, які в «одноразового» сексу на стороні відносяться рівно і це за зраду не вважають. Таких жінок куди більше, ніж може здатися, але їх все ж не більшість.
 
Отже, чому ж партнер йде на сторону?
 
Він щось там шукає: нові відчуття в сексі, які не може отримати в сімейному ліжку, підтвердження своєї самооцінки, просто отримання нових емоцій або, що вже куди серйозніше, він шукає нових відносин, в яких він буде щасливий.
 
Ми не маємо права вимагати від своїх половинок того, що не даємо їм самі. Якщо твій партнер йде на сторону — значить, ти щось йому не даєш і це він шукає там, на стороні. Дуже часто рутина життя затягує так, що люди забива.т про елементарні речі — зварити вранці кави коханій людині, намалювати кетчупом мордочку на яєчні, купити квіти, сказати комплімент, обійняти… а з цих дрібниць і складаються відносини, саме ці дрібниці підтримують нитку між чоловіком і жінкою.
 
Дуже часто жінка кидає займатися своєю зовнішністю після народження дитини, обгрунтовуючи це тим, що часу на себе немає… а що повинен робити чоловік в такому випадку? Він йде до тієї жінки, яка стежить за собою і пам'ятає, що чоловік любить очима. Дитина — лише відмовка для своєї ліні.
 
Не рідко читаєш в інтернеті історії жінок про те, як чоловіки йдуть на сторону. Нічого дивного в тих історіях немає, т. К. Чітко простежується нитка того, що «він повинен був зробити ось це і це ...»… а ти? Ти що повинна була зробити? А вона, на її думку, нічого нікому не була винна. А чоловік повинен був заробляти на всю сім'ю, любити її, поважати, терпіти як вона перестала дивитися на себе в дзеркало, намагатися порушувати на неї, коли вона ходить по дому в безрозмірною сорочці і т. Д.
 
Часто жінки пишуть про те, що вона доглянута, любляча, лагідна, чекає його вдома з смачною вечерею і т.д., а він все одно пішов змінювати… тоді напрошується питання: а чи варто для цього чоловіка щось робити? Може він просто вас не любить?
 
Але візьмемо і сторону жінки, не тільки чоловіки йдуть в пошуках емоцій. Ідуть і жінки, багато жінок йде, тому що той, інший, дарує квіти, не наїв пузо, запросив до ресторану, подарував подарунок, відкрив двері в машині — він повів себе як джентельмен, як той самий принц з казки. Будь-яка жінка хоче казку. Але багато чоловіків вважають, що дарувати квіти треба лише по якомусь випадку, а не тому що хочуть порадувати улюблену жінку.
 
Є один життєвий закон: хочеш отримати щось, віддай це. Якщо ви хочете, щоб ваш партнер вас любив — любите його, підтримуйте і йдіть з ним поруч по життю як його кращий друг. Пам'ятайте, пара — це дві людини і обидва несуть відповідальність за їхнє спільне життя.
 
17 августа 2016
Автор: Viar | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 572 |
Поділитись:
Комментарии (0)