Сексуальна сумісність: головні умови

Що важливо знати для сексуальної сумісності партнерів.
 

Завдяки своїй сексуальну сумісність пари здатна прожити в мирі та злагоді нескінченно довго, при цьому не набриднути і не приїстися один одному, бути завжди цікавими і привабливими в інтимному плані. Що для цього потрібно і як домогтися сексуальної сумісності, дізнайтеся на Ivona . В основі сексуальної гармонії і сумісності між чоловіком і жінкою знаходиться маса факторів. Це і психологія, і техніка, і досвід, і передбачення бажань, і нерідко компроміс. Таке щастя в ліжку не звалиться саме по собі, до нього потрібно йти і домагатися. А для цього парі слід працювати над собою. Але ж результат того вартий, чи не так!

Сексуальна сумісність неможлива, якщо чоловік не відчуває тонку жіночу психологію

Так, іноді жінкам хочеться швидкого і гарячого сексу без жодних там прелюдій. Але тут ключове слово "іноді". Якщо чоловік стурбований лише собою - у вас є всі підстави для тривоги про спільне майбутнє з таким партнером. І якщо дама пару раз погодилася на швидкий секс, у її кавалера може скластися помилкова ілюзія, що це саме те, що їй потрібно. І ніяк по-іншому. Тут важливо не поспішати з ним прощатися, можна і повоспітивать партнера, спровокувати його на такий секс, який ви дійсно любите. Це можуть бути рольові ігри, зв'язування, свічки і т.д. Познайомте свого чоловіка з собою справжньою.

Для сексуальну сумісність важлива сумісність біоритмів

Загальновідомий факт: є люди-жайворонки, а є люди-сови. І ось тут лежить суть проблеми з сексуальною сумісністю. Одному хочеться сексу, а іншому - спати. Що робити в цьому випадку? Шукати такий час доби, коли обидва партнери перебувають в тонусі і здатні однаково відчувати бажання. Такий час обов'язково є, але обчислити його можна лише дослідним шляхом. Сексуальна сумісність неможлива без схожості темпераментів

Складно ужитися під однією ковдрою шанувальнику садо-мазо та невиправного романтику.

І це - дійсно проблема для вже сформованих в усіх відношеннях людей. Сексуальні переваги - це як другий характер, який змінити, звичайно, можна, але досить складно. До речі, жінки більш схильні до змін в собі, ніж чоловіки. І якщо вам дістався чоловік, який блідне при слові "кунілінгус" - це біда! Переконати його в тому, що секс потрібен не тільки для розмноження, буде дуже складно. Оцініть всі інші його якості і подумайте, чи варто продовжувати з таким відносини.

Сексуальну сумісність притягається в протилежностях

Якщо в ліжку опинилися два різні полюси - цілком можливо, що вони рушать назустріч один одному і отримають при цьому чимале задоволення. Раніше вважалося, що більш досвідченим в сексуальному плані повинен бути чоловік, а ось жінці якраз належало скромно осягати ази сексуальності в подружньому ліжку. Але багато що змінилося з тих пір, і сьогодні чоловіки з радістю віддаються в руки більш досвідчених партнерок. Тому не ховайте свої сексуальні таланти і фантазії. Навчайте свого хлопця всьому, що знаєте самі.

 

Похожие статьи:

Кохання і романтика10 помилок молодої дружини

Кохання і романтика13 ПРИЧИН, ЧОМУ РАНКОВИЙ CEКC ЦЕ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ CEКC

Кохання і романтика12 якостей особливого чоловіка, якого не можна відпускати

Кохання і романтикаЧого чоловіки бояться в сексі

Кохання і романтикаЯк підтримати подругу, яка розлучилася з коханим чоловіком

20 октября 2018
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 592 |
Поділитись:
Комментарии (0)