Партнери, які відрізняються один від одного, стають схожими після спарювання, встановили біологи

Партнери, які відрізняються один від одного, стають схожими після спарювання, встановили біологи.

Згідно з новим дослідженням біологів, моногамні партнери, які відрізняються один від одного, після спарювання змінюють свою поведінку і, таким чином, підвищують ймовірність репродуктивного успіху. Крім того, вони стають схожими один на одного. Результати дослідження були опубліковані в журналі Science Advances.

У ході дослідження фахівці вели спостереження за рибками чорнополоса ціхліда (Amatitlania nigrofasciata), які відрізняються моногамною поведінкою з дуже високим рівнем агресивності. Це часто призводить до проблем у період спарювання особин, які з яких-небудь причин один одному не підходять.

Вчені встановили, що у несхожих особин поведінкові реакції після спарювання змінювалися, і ставали більш схожими. Фахівці вважають, що таким чином партнери виявляють один до одного лояльність і бажання догодити.

Повідомляється, що реакції двох партнерів ставали дуже схожими під час захисту житла, а також під час здобування їжі. Фахівці вважають, що подібний характер поведінки властивий багатьом тваринам, а також людині. Однак від узагальнень вважали за краще утриматися

Біологи висловлюють припущення, що побачений ними феномен характерний і для інших живих істот, у тому числі, і для людини.

Похожие статьи:

Кохання і романтика99% страждань створює собі сама людина

Кохання і романтикаЯк підтримати подругу, яка розлучилася з коханим чоловіком

Кохання і романтика4 способи зміцнити відносини з коханим

Бізнес-ледіРобочі зв’язки: чим закінчуються романи між колегами

Кохання і романтика10 причин розірвати відносини

6 марта 2016
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 917 |
Поділитись:
Комментарии (0)