Навіщо у сексі потрібні руки: 3 головних законів мануальної техніки

Що потрібно, щоб подарувати один одному чарівні відчуття у ліжку? Любов, скажуть одні, хороша техніка і досвід, дадуть інші. І всі по-своєму будуть праві.

Звичайно, секс з коханою людиною перетворює чисто фізичний акт в духовне таїнство, але без знань і умінь теж не обійтися. Тим більше, що кожна клітинка тіла здатна давати і отримувати насолоду, а людські руки буквально створені для ласки. Правда, як не дивно, не всі вміють ними користуватися. Тому сьогодні ми поговоримо про мануальні техніки у сексі.

Попередні ласки. Це дуже важлива частина інтимної близькості. Адже секс - це не швидкісний забіг на результат, а задоволення від процесу. Вважається, що попередні ласки потрібні в основному жінкам, а чоловіки цілком готові обійтися без них. Це частково так, дамам дійсно потрібно більше часу для розігріву. Але, повірте, жоден чоловік не буде проти прелюдії, якщо вона приносить йому задоволення. А на його тілі безліч місць, торкаючись до яких ви можете буквально звести його з розуму.

Наприклад, можна без натиску легенько поставити свої нігтики йому на маківку, потім провести пальчиком навколо вуха і запустити в волосся долоню, спуститися від потилиці по задній стороні шиї між лопаток. Рух має бути досить щільним, лоскотом ви зіпсуєте момент. Мало хто знає, що між лопатками є «котяче місце», за яким можна провести нігтиками, або щільною долонею вздовж м'язів хребта.

Чоловічий живіт не дуже чутливий, можна кілька разів провести долонею від пупка вниз, сідниці люблять сильні дотики - тут можна не церемонитися, а ось з внутрішніми поверхнями стегон можна пограти: то прискорюючи, то сповільнюючи руху, торкаючись то сильніше, то слабше.

Ще одна ерогенна зона - ступні. Про це прекрасно знали японські гейші і зараз успішно користуються тайські масажистки. Вони омивають ноги чоловіка і загортають їх у тепле пухнасте рушник. Повертаючи йому почуття спокою і довіри, яке він, можливо, не відчував з дитинства. А потім цілують його в великий палець ноги, викликаючи палке бажання.

Основні закони мануальної техніки. Мануальних технік існує безліч. І освоїти їх всі неможливо, та й не потрібно. Є основні правила, дотримуючись яких ви і самі можете стати автором техніки, яка найкраще підійде саме вашому чоловікові.

• Рух руки вниз збуджує, вгору - розслаблює.

• Міняйте руки, техніку, темп, якщо довго робити одне і те ж відчуття губляться.

• Будьте непередбачувані. Головне тут гра, передчуття задоволення, інтрига. Насолоджуйтесь процесом, експериментуйте, несподівано торкаючись там, де він в даний момент не очікує.

Сеанси чуттєвості. Ви можете час від часу влаштовувати один одному сеанси чуттєвості. Домовитися, наприклад, що один партнер лежить без руху і не пускає в хід руки (для повноти відчуттів можна зав'язати йому очі), а другий чіпає його в різних місцях з різною інтенсивністю: можна почати з долонь або ступень та рухатися поступово далі. Головне, не поспішати приступати до статевих органів. До них можна наближатися, але не торкатися. Ви будете здивовані, скільки ерогенних зон в найнесподіваніших місцях на вашому тілі і тілі партнера. Ненудної вам ночі!

Похожие статьи:

Кохання і романтикаШість речей, які чоловіки чекають від першої ночі з жінкою

Кохання і романтика13 ПРИЧИН, ЧОМУ РАНКОВИЙ CEКC ЦЕ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ CEКC

Кохання і романтикаХто більше хоче сексу?

Кохання і романтикаЧого чоловіки бояться в сексі

Кохання і романтикаЩо збуджує сучасну людину

8 октября 2017
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1307 |
Поділитись:
Комментарии (3)