Яких жінок не беруть заміж?

22 декабря 2011
Автор: glamur
Поділитись:

Від коли це чоловіки стали такими розбірливими? Влаштували тут ромашку «хочу - не хочу». Одних вони готові взяти в дружини і спробувати з ними жити довго і щасливо, а з іншими, у кращому випадку, готові пару раз зустрітися. А деяких взагалі вважають за краще обходити стороною. Як стало складно догодити чоловікам! В інтернеті є навіть сайти, на яких представники сильної статі діляться своїм гірким досвідом і дають поради, з якими жінками краще не зустрічатися. І саме так народжуються упередження та стереотипи.

Вважається, що жінки своєю поведінкою самі відлякують чоловіків. Є вчинки, з якими чоловіча стать готовий миритися, а є - які його лякають, тому вони і ділять жінок на категорії. Отже, хіт-парад тих дам, яких, на думку деяких чоловіків, слід обходити стороною і, тим більше, не варто брати в жени.Какіх жінок не беруть заміж

Занадто дивна і дуже загадкова.
Жінці належить, щоб у ній була якась загадка і родзинка. Але коли родзинок занадто багато, а загадковість набуває стихійний характер, то чоловік збирає речі і робить висновки - чоловічий мозок просто не пристосований для таких речей. Що ж слід розуміти під «Занадто загадковою і дуже дивною»?

* Не заперечує чоловіків, і прагне створити пару.
* Намагається завжди тримати себе у формі, дуже товариська, приваблива і сексуальна.
* Коли її запрошують на побачення, вона придумує тисячі прийменників, щоб якомога довше не давати конкретної відповіді і тим самим помучити чоловіка.
* Коли залицяльник дзвонить в призначений нею же час, просто не підходить до телефону.
* Рідко приймає правильне рішення.
* Прагнути ускладнити відносини, зробити їх такими, як у мексиканських серіалах або любовних романах.
* Грає в ігри, придумані нею ж і зрозумілі тільки їй. При цьому чоловік знаходиться в стані постійного шоку або напруги.

Так що рано чи пізно у чоловіка не витримує психіка, і він іде до тієї, яка може швидко прийняти рішення і підходить до телефону.

Корислива жінка.
Така жінка красива, амбітна, сексуальна й дуже зіпсована. Вона добре обізнана про своїх зовнішніх даних і використовує свої чари, щоб досягти мети. Чоловіки летять на таких, як на вогонь. Але рано чи пізно вони обпалюються і розлітаються, так як зауважують, що такі жінки спілкуються і фліртують з тими, хто може допомогти втілити їхні мрії та ідеї в реальність. А може, і не тільки фліртують?

Мисливиця за багатством.
А цей тип жінок прагнуть до розкішного життя, але не хочуть заробляти самі - тому легко можуть вийти заміж за 86-річного мільйонера тільки для того, щоб він забезпечив все їхнє життя. До речі, більшість заможних людей прекрасно обчислюють такий тип жінок (чоловіки у віці не в рахунок) і намагаються триматися від них подалі, щоб потім не розпрощатися з половиною своїх статків.

Жінки з дуже завищеними очікуваннями.
Така дама у відносинах керується двома речами: своїми очікуваннями і своїм негативним досвідом. Це означає, що вона завжди буде висувати завищені вимоги до кандидата, які він, звичайно ж, не виправдає. Більше того, завжди будете переносити досвід своїх минулих відносин на нові, тим самим іноді їх навіть саботувати, так як завжди буде погано думати про свого супутника. Така жінка скоріше звинуватить чоловіка у всіх смертних гріхах і не дуже, ніж визнає власну помилку. Вона буде повільно переводити чоловіка, поки той не втече. І як за сценарієм - вона буде невинною овечкою, а він злісним обманщиком.

Занадто мінлива натура.
Такий тип жінок змінює свою думку кожні 2 хвилини - вона не може прийняти цілком певне рішення, настрій у неї змінюється з блискавичною швидкістю. Ніколи не знаєш, що буде далі. Що найцікавіше, така жінка чудово обізнана про свої недоліки і в момент затишшя розуміє, що була не права і вибачається, вибачається і вибачається. Але рано чи пізно чоловік втомиться від таких непередбачуваних погодних умов - все-таки іноді хочеться спокою.

Всезнайка.
Знаєте все на світі, просто ходяча енциклопедія. Це чудово, що є люди, яких все цікавить, але такі дами не обмежуються енциклопедичними знаннями. Вони намагаються нав'язати свою думку чоловікові, намагаються довести свою вічну правоту. Чоловіків просто бісить, коли за них додумують і встановлюють диктатуру, а такі жінки саме цим і займаються.

Стерви.
Незважаючи на величезну кількість посібників про те, як стати стервом, чоловіки зовсім не прагнуть одружуватися на таких. Можна бути акулою на роботі, а вдома потрібно ставати більш дружелюбною, чи що. Стервозні натури тільки привертають увагу, але від них швидко втомлюються. Такі жінки не цінують чоловіків, і вважають, що всі мужики сволочі.Какіх жінок не беруть заміж

Феміністки.
Це вже діагноз. Хоча, мабуть, серед них мало бажаючих виходити заміж. А навіть якщо такі і існують, то вони зведуть чоловіка з розуму своєю ідеологією. Загалом, чоловікам поряд з такою жінкою робити нічого. Вона все вміє сама, а чоловіка - це просто додаток.

Жінки, які постійно скаржаться.
У них погана робота, туфлі постійно тиснуть, вони ніяк не можуть зустріти містера досконалість. Такі пані завжди ниють, їм завжди все не так. Вони самі нещасні.Самі безпорадні. А чоловіки не люблять нещасних і безпомічних.

Жінка, яка організовує тотальний контроль.
Вона контролює всі аспекти життя чоловіка: починаючи від трусів і закінчуючи його друзями. Нормальний, адекватний чоловік відразу ж втече.

Жінки, які не вміють себе вести.
Це означає, що вони п'ють, сваряться, буянять, б'ються і т.д. т. п. Навіщо чоловікові така жінка, якщо у нього такі друзі!?

Жінка, яка лестить.
Розпізнати її не так складно - вона завжди буде говорити чоловікові тільки те, що він хоче чути. І це все буде тривати до весілля.

Похожие статьи:

Відпочинок та хоббі25 фактів про жіноче тіло, які не знають навіть самі жінки

Кохання і романтикаХто більше хоче сексу?

22 декабря 2011
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика |
Поділитись:
Комментарии (0)