Як підтримати подругу, яка розлучилася з коханим чоловіком

Подруга розлучилася зі своїм чоловіком, дуже переживає з цього приводу, і ви прагнете всіляко допомогти їй вийти зі стану слізливою жалості до себе, повернути інтерес до всього що відбувається навколо і переконати, що життя без нього триває.

Якщо вам знайома така ситуація, вам буде легше зрозуміти, що діється в цей момент. Головне пам'ятати, що найкращий лікар тут - час. Але наші поради допоможуть хоч трохи прискорити процес одужання.

Постарайтеся відчути настрій подруги і підлаштуватися на її хвилю. Якщо вона сердита і розлючена, скажіть їй, що вона гідна кращого чоловіка, ніж той з яким вона розлучилася. Вам варто разом посидіти і повспоминать ті ситуації, коли їй було погано поруч з ним. Так простіше зжити його образ з пам'яті.

Якщо ваша подружка, незважаючи ні на що, всіма силами бажає повернути свого коханого, ваше завдання буде полягати в тому, щоб роз'яснити їй, що двічі в одну річку увійти неможливо. Пора підняти голову і озирнутися навколо себе: адже в світі повно прекрасних і гідний чоловіків.

Однак така стратегія не спрацює, якщо подруга в печалі. У цьому випадку її можна лише обіймати, гладити по голівці і тримати напоготові носові хустки і власну жилетку. Це період, коли їй необхідно виплакатися. Зі сльозами прийде і довгоочікуване полегшення.

Зараз без толку говорити їй, як вона повинна себе відчувати - злитися, радіти, забити на все або передчувати нові знайомства. Вона поки що не готова вас почути, а тим більше - дотримуватися ваших порад. Замість цього уважно її слухайте, дайте їй виговоритися і поплакати. Насправді їй зараз не потрібні моралі, їй досить ваших вух.

Ні в якому разі не давайте подрузі дзвонити або писати її колишньому. Її емоції зараз зашкалюють, вона просто не в змозі тверезо мислити. Тому допомагайте їй приймати правильні рішення.

Дайте їй зрозуміти, що вона - класна, красива, талановита, розумна, чудова, ефектна і гідна у всій відносинах жінка. А тому вона заслуговує самого кращого майбутнього і самого прекрасного принца.

Коли пройде найгостріший і болючий період, займіться чимось спільно. Наприклад, запишіться на фітнес або рушайте на екскурсію або в подорож. Обговоріть, куди б ви хотіли поїхати і складіть плани на найближче майбутнє. Вона відчує, що ні кинута вами - самої вірною подругою.

 

Похожие статьи:

Кохання і романтика12 якостей особливого чоловіка, якого не можна відпускати

Кохання і романтика10 помилок молодої дружини

Кохання і романтика99% страждань створює собі сама людина

Кохання і романтикаЯких жінок чоловіки бояться втратити

Кохання і романтикаСексуальна сумісність: головні умови

21 октября 2018
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 434 |
Поділитись:
Комментарии (0)