Як довго чоловік може залишатися без сексу?

 На думку сексологів, жінки, в силу своєї фізіології, без хворобливих наслідків можуть набагато довше обходитися без сексу, ніж чоловіки. У чоловіка терпіння, в середньому, закінчується приблизно на третьому тижні, тоді як жінка може потерпіти близько двох місяців. Залежно від сексуальної активності, у людини з'являється незадоволеність, характерна дратівливість, озлобленість, невиправдані спалахи гніву. Жіноча незадоволеність більш помітна, в силу того, що пані емоційніші і менш стримані.


Залежно від віку сексуальна активність сильної статі різниться, так само як і саме ставлення до сексу. У 20 років чоловік молодий і гарячий, рівень тестостерону зашкалює, і він готовий займатися цим де завгодно і з ким завгодно. Це час самоствердження, більше має значення кількість, а не якість. Саме в цей час чоловік вчиться, набирається досвіду. Жінці, яка хоче побудувати відносини з 20-річним чоловіком, потрібно бути готовим до сексу в будь-який час дня і ночі і в будь-якому, абсолютно будь-якому місці.

Чоловік в 30 років вже не настільки зациклений на сексі. У цьому віці у нього з'являються інші пріоритети, він більше зосереджений на кар'єрі та сім'ї. Ближче до 30 більшість чоловіків одружуються, мають дітей. Тут може з'явитися понаднормова робота, побутові проблеми, все це стомлює і фізично виснажує. Тому секс стає більше запланованим, як засіб для зняття напруги. 

Коли чоловік підходить до 40-річного рубежу, він безпосередньо стикається з проблемою "кризи середнього віку". На думку сексолога між чоловіками в 30 і 40 років немає великої різниці, але з психологічної точки зору різниця велика. Чоловік починає більше часу приділяти своїй фізичній формі, турботі про здоров'я. Найголовнішим страхом стає простатит або сексуальна дисфункція. Насправді не все так погано, часто після 40 чоловіки стають чудовими і чуттєвими коханцями. Тепер вони зосереджені не так на кількості, а саме на якості.
20 сентября 2016
Автор: Viar | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: +1 | Голосов: 1 | Переглядів: 1173 |
Поділитись:
Комментарии (2)