Хто більше хоче сексу?

Сексу більше хоче той, хто знає, що це таке, і в кого його давно вже не було. Жарт, звичайно, але не позбавлений здоровим глуздом. Вважається, що сексу, просто як сексу, хочуть більше чоловіки, проте, це далеко не завжди так. Давно вже зазначено, що жінки при наявності величезного бажання сексуального контакту, чомусь намагаються це приховати, але при цьому провокують чоловіків на залицяння. При цьому все обставляється так, що начебто їм самим і не треба нічого, а «ці хтиві самці»… Знайоме визначення, до речі, правда? 

Пиво окремо, кружка окремо, мух — замочити мухобійкою 
Пора б уже розібратися хоча б для себе особисто, що таке для вас секс. Це просто фізичний контакт чи це варіант прояву почуттів, або це спосіб провести час разом, або… Видів сприйняття стільки ж, скільки людей.
Виходячи з отриманих чесних (!) Думок, можна зробити висновок, чого вам насправді хочеться. Може виявитися, що й не в сексі-то справа. Таким чином, у вашій парі відразу стане зрозуміло, хто чого більше хоче. Між іншим, хороший спосіб розставити крапки над «i», щоб потім не кидатися взаємними докорами із серії «тобі, суці, тільки одне і треба».

«На мене на вулиці всі кидаються»
Фраза здається чисто жіночою, а й чоловіки часто піддаються масовим атакам з боку жінок (навіть без використання AXE, схоже). А може бути, це вони настільки хочуть сексу, що або їм ввижається всяке, або вони активно спокушають всіх навколо?
Висновок: визначити, хто хоче більше, суто за статевою ознакою і гіпотетично і практично неможливо. Жінки будуть тикати пальцями в чоловіків, чоловіки — у жінок. На цьому місці всі пересваряться і будуть ще більше хотіти сексу, тому що помиритися і домовитися не вийде.

«Всім потрібен тільки секс»
У сексі дійсно можна пошукати деяку віддушину. Але чи так хороша така «латочка» на відносинах, якщо крім фізичного контакту нічого немає. Більше за все представникам обох статей хочеться не сексу, як обов'язкового акту в ліжку, а близькості іншого плану? Спробуйте запитати один в одного, чого ви хочете від відносин, що вам подобається в них вже зараз, що ще варто додати, і з'ясується, що банальним «з тобою класно потрахаться» вже не обмежується, особливо, якщо ваш життєвий досвід підказує, що для задоволення фізичних потреб вистачає і власного «рукоблудство».

«Підпільна кличка — недотрах!»
Хто б що не говорив, а характер людини, від відсутності сексу помітніше псується саме у жінок. Чоловіку в цьому плані дещо простіше (принаймні, так вважається і начебто навіть змахує на правду), адже він може зняти напругу, абстрагуючись від бажання обіймати жінку. Жінці ж, як правило, потрібна ціла гама відчуттів та емоцій, яка для неї і включена в поняття «секс». Ось і виходить, що термін «спермотоксикоз» придумали самі дами для виправдання своїх провокацій. Бажання — річ емоційна, значить, хоче більше той, для кого секс пов'язаний більше з емоційними моментами, ніж з фізичними.

Взагалі кажучи, яка різниця, хто більше хоче, хто менше? Не статистикою треба займатися, а сексом! Підвищимо градус задоволення і народжуваність?

Похожие статьи:

Кохання і романтикаШість речей, які чоловіки чекають від першої ночі з жінкою

Кохання і романтика13 ПРИЧИН, ЧОМУ РАНКОВИЙ CEКC ЦЕ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ CEКC

Кохання і романтикаЧому важливо розмовляти після сексу

Кохання і романтикаЧого чоловіки бояться в сексі

Кохання і романтикаЩо збуджує сучасну людину

16 марта 2015
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1936 |
Поділитись:
Комментарии (0)