8 кращих ідей для сексу стоячи

Пристрасть може наздогнати нас в будь-якому місці, і не факт, що поруч якимось чарівним чином виявиться ліжко.
 

Підлога - далеко не завжди підходить для занять сексом, особливо, якщо ви перебуваєте десь в туалеті кафе або аеропорту. Хтось скаже: «Фу, навіщо робити це в таких місцях! Невже не можна потерпіти до будинку і комфортно влаштуватися в спальні? »Але він або лукавить, так як сам хоч раз в житті робив щось подібне, або його інтимне життя жахливонудне. Отже, давайте залишимо моральну оцінку даного питання і перейдемо до суто технічний бік.
 

Знайти точку опори

Це важливо, навіть якщо ви не збираєтеся перевертати світ. Поза повинна бути стійкою, щоб ваше любовну пригоду не закінчилося в травмпункті. У пориві пристрасті ви можете перестати контролювати ситуацію і завалитися на підлогу. Тому краще буде якщо партнерка обіпреться спиною або руками об стіну.
 

Почніть з орального сексу

Щоб розігрітися, а також зрозуміти, чи готові ви до продовження в таких умовах, можна почати з орального сексу.
 

Враховуйте різницю в зрості

Якщо один з партнерів значно вище, доведеться використовувати сходинки, піднесення, цеглинки для йоги. Поза лицем до лиця вам, швидше за все, в даному випадку не підійде.

Доггі-стайл

Старий добрий доггі-стайл одна з найбільш зручних поз для занять сексом стоячи. Вона досить стійка, так як дає можливість партнерці (або навіть вам обом) спертися руками об стіну. Повертаючись до минулого пункту - в цій позі найпростіше підлаштуватися, якщо у партнерів істотна різниця в зрості. 

Часта зміна позицій

Вертикальний секс вимагає значно більшої напруги, ніж розслаблений в ліжку. Тому можна порадити часто міняти позиції в пошуках найбільш зручною: лицем до лиця, догги-стайл, партнерка на руках у партнера спиною до стіни, або закидає одну ногу до нього на стегно, немов танцюючи пристрасне танго і т. Д. Не бійтеся експериментувати, перериватися і шукати оптимальне для вашої пари становище.
 

Без акробатики

Якщо Кама-сутра є вашою настільною книгою, ви знаєте безліч складних поз, які можна випробувати стоячи. У них можуть бути дивні і привабливі назви, наприклад, «летить орел» або «жаба, прив'язана до повітряного змія». Ви в теорії знаєте кожну з них напам'ять. Так ось, забудьте. Ніяких складних акробатичних трюків. Чим простіше і стійкіше, тим краще. Під час інтимної близькості потрібно думати про те як отримати задоволення, а не втримати баланс.

Сухий закон

У всіх сенсах цього слова. Займатися вертикальним сексом в нетверезому стані - не найкраща ідея. Також як і робити це в мокрій душовою без килимка. І в тому і в іншому випадку ймовірність отримати травму багаторазово збільшується. Будьте усвідомлені і насолоджуйтеся один одним!
 

Похожие статьи:

Кохання і романтикаЩо збуджує сучасну людину

Кохання і романтикаЧого чоловіки бояться в сексі

Кохання і романтикаШість речей, які чоловіки чекають від першої ночі з жінкою

Кохання і романтика13 ПРИЧИН, ЧОМУ РАНКОВИЙ CEКC ЦЕ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ CEКC

Кохання і романтикаХто більше хоче сексу?

10 февраля 2018
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1128 |
Поділитись:
Комментарии (2)