5 ознак неадекватних ревнощів

 1.Ревнощі до друзів чи справ
Все через занижену самооцінку ревнивця. Він постійно мучить партнера питаннями, хто для нього важливіше, хто на першому місці. Ревнуючого терзає страх: віддадуть перевагу не йому а чомусь іншому чи комусь іншому, він виявиться недостатньо хороший.

"З ними цікавіше? А як же я? Як же наші традиційні п'ятничні вечері і суботні сніданки з млинцями? "
Друзів, знайомих і інтереси, що представляють собою загрозу цінності і унікальності партнера, ця людина буде несамовито критикувати: "Що, ти підеш до нього в гості, без мене? "

2.Коли не довіряють, змушують партнера виправдовуватися
Якщо близька людина запізнився на 15 хвилин через автомобільну пробку або півгодини був недоступний по телефону, неадекватний ревнивець вимагає детального посекундно звіту."Де був, з ким? А що трапилось? Що завадило стрибнути в метро або взяти таксі і примчати прямо негайно? "Дуже важливо не вставати в позу обвинуваченого і не виправдовуватися. Тут можливі два виходи: або партнер зрозуміє, що таким чином тиснути на іншого неможливо, і перестане це робити. Або непокору викличе в ньому сильну агресію і може привести до розриву.

3.Коли починають щось забороняти партнеру
Чоловік або жінка тут намагаються зайняти роль не дорослого партнера, а батька, у владі якого відпустити дитину гуляти або змусити його займатися чимось корисним — робити уроки, наприклад.Але є і зворотний бік медалі. Одного разу виникне ситуація, коли свобода дій і вибору буде дуже потрібна, а партнер вже звикне так вести себе з вами, як з річчю, яка повинна лежати на своєму місці і без його дозволу нікуди не рухатися. Отримати дозвіл тоді буде складно.

4.Коли мстять за зради, яких не було
Будучи надзвичайно недовірливим, підозрілим і з великою фантазією, ревнивець здатний зібрати докази зради партнера буквально з нічого. І тут же використовує цю провину коханої людини як привід дати більше свободи собі. З чистою совістю він почне робити те, що партнеру раніше не подобалося, проти чого він протестував."Я точно знаю, що ти мені зраджуєш! А раз так, то я теж буду робити все, що хочу. Додому ночувати прийду, і навіть не питай, де буду і у кого ". Ні в якому разі не можна піддаватися на цей шантаж.

5.Коли забороняють проявляти сексуальність
Ревнивець протестує проти того, щоб його партнер виглядав привабливо. Переконує, що спортзал — марна трата часу і грошей. Навіщо ставати краще, якщо я тебе люблю і так?

30 августа 2016
Автор: Viar | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 674 |
Поділитись:
Комментарии (0)