13 ПРИЧИН, ЧОМУ РАНКОВИЙ CEКC ЦЕ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ CEКC

У житті є моменти, які дійсно прекрасні. Наприклад, ви вмикаєте телевізор в той момент, коли там проходить трансляція промови Робіна Вільямса до фільму «Товариство мертвих поетів ». Або стоячи вже на касі, ви дізнаєтеся, що на всю вашу покупку ви отримуєте 30% знижку. Навіть момент, коли ви кидаєте погляд на свій мобільний телефон, в очікуванні отримати повідомлення від людини, яка вам подобається, так само прекрасний.

Теж стосується і ceкcу. Займатися любов'ю в будь-якому випадку завжди добре, але є кілька явних причин, що підкреслюють переваги цього заняття.

У ранковому серпанку, коли ви знаходитесь в самому чутливому і розслабленому своєму стані, немає нічого прекраснішого, ніж усвідомлення, що хтось поруч обіймає вас і дає вам відчути себе бажаною.

Ранковий ceкc це як шоколадне тістечко на сніданок - це розкішно і приємно. Крім того, кому не хочеться повалятися в ліжку трохи довше звичайного?

Численні дослідження показали, що люди, які займаються вранці ceкcом набагато здоровішими і щасливішими інших. Ваш посткоїтальний рум'янець, який помічають інші люди, не зовсім природний.

Прокинутися поруч з палаючим від бажання партнером, в сотні тисяч разів краще, ніж прокинутися від мелодії будильника.

Нижче представлені всі причини, чому ранковий ceкc - кращий ceкc:

1. Тому що ви дійсно запам'ятайте його

Це свого роду перемога, як для вас, так і для ваших партнерок, які пізніше напевно будуть все згадувати в деталях. Взагалі ви не можете нічого згадати, крім пари моментів: «Мені здається, це було ... ммм ... добре?», «Він був палкий, да?». Але завдяки ранковому ceкcу ви зможете все чітко відчути самі.

2. Ви однозначно встанете з тієї ноги

Сeкc вранці робить і ваш стан краще і день в цілому. Дослідники з Університету Цинциннаті виявили, що ранковий ceкc це природний спосіб зняття стресу і цей ефект може тривати не менше семи днів, так що ранкова любовна гра в понеділок може полегшити ваше тужливий неділю.

Ранковий ceкc так само підвищує рівень імуноглобуліну A, антитіла, яке допомагає боротися з інфекціями, згідно доктору Деббі Хербенік, американському вченому і автору книги «Тому що це приємно». Це подібно до того, як ви приймаєте кожен день вітаміни ... тільки це набагато приємніше.

3. Ви можете пропустити ранкове тренування

Це найкраща альтернатива ранковому тренуванні, перед прийняттям душу. Вчені стверджують, що година ceкcа спалює майже стільки ж калорій, скільки і 30 хвилинна пробіжка.

Через годину, чоловіки і жінки спалюють в середньому 240 і 180 калорій відповідно.

4. Кому не хотілося б почати свій ранок з оргазму?

Це як Різдвяний ранок - під ялинкою вас чекає подарунок, яким ви зможете насолодитися.

5. Тому що ви все ще без одягу

Це прискорює процес, що є ключовим моментом в будні дні.

Прислухайтеся до поради великого філософа і першої людини, який констатував факти: «Якщо все навколо вже голі, значить, ми повинні зайнятися ceкcом». Мудрий він все- таки був чоловік.

6. Ви можете по черзі користуватися автомобілем

Кому треба їхати на роботу, якщо ви вже скачіть?

7. Це більш інтимно

Перші кілька хвилин після вашого пробудження - особливі. Більшість людей, з якими ви перебуваєте в постійному контакті, поняття не мають, як ви виглядаєте, пахну, що відчуваєте вранці. Це рідкісний момент для них.

Розділіть цей момент з іншою людиною, і він стане вашою таємницею, яку знаєте тільки ви двоє. Саме це робить ранковий ceкc таким інтимним.

Ви позбавлені всього - одягу, макіяжу, тягаря плану на цей день, зубної пасти. Це змушує вас, себе почувати більш вільно.

8. Тому що ceкc в душі не робить такого враження

Вода на вашому обличчі, слизька поверхня (особливо та, де знаходяться ваші ноги!), Мило в місцях, яким не дуже комфортно з ним - ceкc в душі це як хріновий ceкc в аквапарку, яким ви займаєтеся влітку, якщо більше нічим зайнятися.

Ранковий ceкc найчастіше порівняємо з веселим і різноманітним парком атракціонів.Краще, ніж Дісней Ленд.

9. Це в черговий раз підтверджує той факт, що ви цікавите один одного в тверезому стані

Будь ceкc, якому не передували алкоголь і сльози, означає надію. І до речі, займатися ним краще, коли світло включений.

10. Тому що ви любите знайти привід позлорадствовать на роботі

Колега 1: Як пройшла твоя ніч?

Ви: У мене був чудовий ранковий ceкc.

Колега 2: Я такий нервовий.

Ви: Ранковий ceкc допоміг би тобі з цим впоратися. Я це точно знаю.

Колега 3: Куди ти хочеш піти на обід?

Ви: Туди, де весь день продають ранковий ceкc.

11. Це найкращий каво-замінник

Сeкc це перше, що ви отримуєте вранці. ceкc це більш приємний спосіб повністю прокинутися і відчувати себе бадьоро, ніж кава.

Якщо ви станете, залежні від нього, то ми вас зможемо зрозуміти.

12. Ви залишаєтеся на високому рівні

Особливо, коли ви на території партнера, ранковий ceкc доказ того факту, що вночі все було на висоті. Ви трах @ лись. А зараз швиденько збираєтеся додому. Пора звалювати!

13. Нічого так вас доброго не пробудить, як хороший ceкc вранці

Глибоке ранкове дихання, посткоїтальний рум'янець і денне світло, що підкреслює ваші риси обличчя - ранковий ceкc кращий будильник, який стоїть пробудження.

 

Похожие статьи:

Кохання і романтикаШість речей, які чоловіки чекають від першої ночі з жінкою

Кохання і романтикаХто більше хоче сексу?

Кохання і романтикаЧого чоловіки бояться в сексі

Кохання і романтикаЩо збуджує сучасну людину

Кохання і романтикаЧому важливо розмовляти після сексу

12 марта 2015
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1468 |
Поділитись:
Комментарии (0)