10 причин розірвати відносини

Людські взаємини - найбільш складний аспект нашого життя. Вони можуть підняти до хмар або ж навпаки - скинути в прірву. Але що робити, якщо ви відчуваєте себе десь посередині?

Деякі думають, що відносини варто припиняти, як тільки зародилася думка про це. Але чи так це?Хіба не буває ситуацій, при яких почуття можна реанімувати? Насправді правильніше буде задати собі питання: «? А чи варті ці відносини того, щоб їх намагатися реанімувати»
Варто навчитися аналізувати - себе, свої особисті проблеми і поведінку, поведінка партнера, ваше взаємодію один з одним, ваші відчуття при цьому. Розглянемо нижче кілька причин, які повинні послужити дзвіночком до рішучих дій.

Вами маніпулюють
Існує певний тип людей, «енергетичні вампіри», які отримують насолоду, маніпулюючи іншими людьми. Проявлятися це може по-різному: нібито випадкові вхідні дзвінки або смс вночі, затримки на роботі без пояснення причини - все це сіє недовіру і сильні переживання, і ось ви вже морально нестійка жертва, готова на все, заради «порятунку» сім'ї.

«Змінися заради мене»
Всі люди різні: з різним життєвим досвідом, цінностями та думками. Щось з них може співпасти з вашими, але завжди є те, що буде відрізнятися. І тут важливо не лякатися цих відмінностей, а навпаки - цінувати їх. Не можна намагатися змінити людину для себе. Ніхто і ніколи не зміниться по чужій примхи, без власного на те бажання. Буває, що партнер розуміє, що якась його риса пригнічує (засмучує, лякає) вас, і, оскільки відносини йому дорожче, сам змінює її в собі. Або ж необхідно задати собі питання: «А чи так насправді мені заважає це? Може, я можу це прийняти і прожити все життя? »- І тут або ви готові з усією відповідальністю прийняти це, або ж варто поставити крапку.

Життя за звичкою
Мабуть, немає нічого складнішого, ніж припинити довгострокові відносини. Ви, ніби як вже стали рідними один одному, як же так - розлучитися ?? І всі мінуси цих взаємин вже, начебто і не важливі.Але зберігати їх тільки заради такої «звички» - в корені невірне рішення. Такі відносини ніколи не принесуть щастя.

Страх самотності
«Краще бути одному, ніж разом з ким попало» - крилата фраза Омара Хайяма.
Багато жінок дуже бояться піти «в нікуди», залишитися на самоті. Це спочатку невірне ставлення варто докорінно переглянути! Самотністю варто навчитися насолоджуватися. І про це як не можна краще говорить режисер А.А.Тарковскій: «Перебувати одному - це не значити бути самотнім. Це означає -. Чи не нудьгувати з самим собою »

Відсутність поваги
Взаємоповага - основа будь-яких відносин, тим більше таких близьких. Потрібно поважати думки одне одного, особистий простір, право голосу. Якщо ви не відчуваєте цього - такі відносини пора припиняти.

Партнер приховує стосунки
Якщо коханий з незрозумілої причини приховує ваші відносини (від сім'ї, друзів, колег) - варто задуматися. Може, насправді, для нього в них немає нічого цінного?

Він вас не любить
На жаль, але завжди є шанс, що вас можуть не полюбити взаємно, і це варто вміти приймати.Звичайно ж, такі відносини не варто навіть починати, як би боляче і складно це не було.

Примус, грубе домінування
«А от якби ти мене насправді любила, то ти б ... ..» - подібні фрази у жодному випадку не говорять про любов, а тільки лише про корисливості і спробах грубої маніпуляції.

Відсутність довіри
У фундаменті відносин має бути довіра, і без нього вони неможливі. Ви повинні любити і поважати один одного не тільки коли ви разом, але і коли порізно. Ревнощі, спроби постійного контролю, грубе порушення особистого простору (наприклад, читання особистого листування), постійні допити моментально руйнують тендітні теплі почуття.

Різні цінності і плани на майбутнє
Хочете весілля і п'ятьох дітей, а він - противник шлюбу і взагалі, через рік планує переїхати за кордон? Або ж навпаки? Не потрібно втрачати дорогоцінний час - життя всього одна, і в ній повно людей, готових підтримати і розділити ваші мрії та цілі!
 

Похожие статьи:

Кохання і романтика99% страждань створює собі сама людина

Кохання і романтика12 якостей особливого чоловіка, якого не можна відпускати

Кохання і романтикаПартнери, які відрізняються один від одного, стають схожими після спарювання, встановили біологи

Кохання і романтикаЯк підтримати подругу, яка розлучилася з коханим чоловіком

Бізнес-ледіРобочі зв’язки: чим закінчуються романи між колегами

20 апреля 2015
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1665 |
Поділитись:
Комментарии (0)