Куди зникає секс після весілля

Вчені знайшли пояснення, чому подружні пари займаються сексом набагато рідше, ніж до вступу в шлюб.

Дані досліджень учених з інституту імені Кінсі з вивчення сексу, гендеру та репродукції показали, що з віком, як чоловіки, так і жінки починають приділяти помітно менше часу і уваги інтимних стосунків/

За інформацією дослідників, багато людей у ​​віці від 18 до 29 років займаються любов'ю порядку 142 раз в рік, з 30-39 років частота занять сексом скорочується до 86 разів на рік. Люди вікової категорії від 40 до 49 років роблять це близько 70 разів на рік.

Ті, кому перевалило за 50 років, вступають в інтимні стосунки ще рідше — приблизно 52 разів на рік. Крім цього, британські вчені виявили, що до моменту укладення шлюбу люди займаються любов'ю 127 раз щорічно, а після — всього лише 98. Дослідники звертають увагу, що зменшення сексуальної активності в сімейних парах свідчить про те, що відносини дали тріщину. Причинами цього може стати звичка і рутина.

Крім цього, часто в багатьох сім'ях цього питання не приділяють належної уваги, особливо з появою дітей. Зокрема, це стосується молодих мам, які відмовляють подружжю в інтимній близькості, посилаючись на нездужання і втома.
 

Похожие статьи:

Кохання і романтикаШість речей, які чоловіки чекають від першої ночі з жінкою

Кохання і романтикаЩо збуджує сучасну людину

Кохання і романтикаЧого чоловіки бояться в сексі

Кохання і романтикаХто більше хоче сексу?

Кохання і романтика13 ПРИЧИН, ЧОМУ РАНКОВИЙ CEКC ЦЕ ЗАВЖДИ НАЙКРАЩИЙ CEКC

10 февраля 2018
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1130 |
Поділитись:
Комментарии (2)