Ідеї cпальні для молодят

 

Якщо ви молодята і збираєтесь одружуватись, то вам потрібна така спальня, побачивши яку вам захочеться аж ніяк не спати, а зайнятися більш цікавими справами. А це означає, що приміщення потрібно оформити в більш яскравих, «запальних» тонах.

Відомо, що найбільш емоційним є червоний колір. Але червона спальня - це занадто втомливо, у такій кімнаті, чого доброго, почнуть снитися кошмари.
Серед оптимальних варіантів - вишневий, золотавий, приглушений жовтогарячий, рожевий, малиновий.

При цьому не намагайся зробити всю спальню яскравою - цілком достатньо окремих аксесуарів, які будуть вигідно виділятися на більш спокійному фоні. Такими аксесуарами можуть стати подушки і фіранки, лампи і коврик, картина на стіні і покривало.

Якщо продовжувати фантазувати на тему яскравих елементів, варто подумати не тільки про колір, але і про матеріал. Тільки уяви собі постільну білизну із шовку або атласу, облямовану по краю хутром! Краще, якщо твоя постіль буде не в традиційну квіточку або горошок, а однотонна, насичених життєрадісних відтінків.
Чудово гармоніює з настроєм молодят червона, смарагдова, срібляста, бордова або навіть чорна постіль.

Не забудь, що багато дзеркал у спальні не потрібно. Якщо тобі дуже хочеться мати великі дзеркала, розмісти їх у ванні.

У прикрасі спальні для молодят можна використовувати живі квіти. Але при цьому варто врахувати, що вони не повинні видавати занадто сильний і нав'язливий аромат. Найбільш підходящими в цьому плані стануть троянди ніжних відтінків.
Якщо додержуватися порад психологів, у спальні молодят можна повісити гарну картину з яким-небудь сюжетом на любовну тематику, або із зображенням квітів. Крім цього, створити романтичну атмосферу допоможуть і фігурки, виконані у вигляді закоханих пар птахів - наприклад, лебедів або голубів.

Ліжко, безсумнівно, є центральним місцем спальні молодят. Ліжко може мати будь-яку форму - традиційну прямокутну, круглу, овальну і навіть форму серця... Обов'язковою умовою є міцний каркас - він може бути виконаний з металу або якісної натуральної деревини. Не варто нехтувати якістю меблів.

Дуже доречними в спальні для молодої закоханої пари стануть гарні композиції зі свічками. Все це створить дуже таємничу і незабутню атмосферу!

Зрозуміло, зовсім необов'язково використовувати всі наведені рекомендації. Буде просто чудово, якщо яка-небудь із наших ідей стимулюватиме твою фантазію, і ти оформиш свою спальню в унікальному стилі!

8 марта 2012
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика |
Поділитись:
Комментарии (1)