Як зареєструвати дитину за місцем проживання

Якщо у вас народилося маля, маєте зареєструвати його в помешканні, де проживають батьки дитини. Місцем реєстрації дитини від десяти до чотирнадцяти років може бути не лише помешкання, де проживають її батьки, а й житло інших осіб. Для цього необхідна письмова згода обох батьків та дитини

Якщо батьки зареєстровані за однією адресою, в міграційну службу потрібно подати:

-заяву про реєстрацію дитини (заповнюється у міграційній службі); 

-свідоцтво про народження дитини; 

-паспорт одного з батьків;

-документи, що підтверджують право на проживання в житлі (ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди)).

Якщо батьки зареєстровані за різними адресами, в міграційний підрозділ за місцем проживання подаєте той самий пакет документів, але додатково потрібні: 

-письмова згода одного з батьків на проживання дитини із дружиною (чоловіком);

- довідка, що дитина вже не є зареєстрована за його адресою. 

До прикладу, дитина буде зареєстрована за місцем проживання матері. Для реєстрації місця проживання дитини, яка не досягла 14 років, потрібна письмова згода батька на проживання дитини з мамою. Необхідна також довідка з адресно-довідкового відділу міграційної служби про те, що дитина не зареєстрована за адресою батька. Таку довідку можна отримати й у територіальному підрозділі міграційної служби за місцем проживання.

Дитина, яка досягла 14 років, заяву до міграційної служби заповнює самостійно.

Вартість послуги з реєстрації дитини – 0,85 коп. 

Реєстрація здійснюється в день звернення.

Довідку про те, що дитина не зареєстрована за місцем проживання одного з батьків, можна отримати у відділі адресно-довідкової роботи за адресою м. Львів, вул. Окуневського,1. Довідки видають щодня з 09.00 до 18.00 з обідньою перервою з 13.00 до 14.00. Вихідні – субота, неділя.

17 ноября 2013
Автор: glamur | Розділ: Діти |
Поділитись:
Комментарии (0)