Вчені з'ясували вплив смартфонів на романтичні стосунки

 Психологи провели опитування щодо впливу смартфонів на відносини.

Психологи провели нове дослідження і встановили, що майже половина людей, які перебували у романтичних стосунках, незадоволені, коли їх партнер відволікається на телефон, пише журнал Computers in Human Behavior.

У двох опитуваннях взяли участь 453 людини. Метою фахівців було з'ясувати, чи мають люди манеру відволікатися на свій смартфон при спілкуванні з близькою людиною, а також чи дратує їх, коли партнер під час спілкування відволікається на перевірку або спілкування по телефону.


Згідно з результатами опитування, 46,3 відсотка респондентів заявили, що їх партнер постійно тримає телефон в руках, на столі або на колінах під час спілкування, а також починає перевіряти пошту або соціальні мережі при виникненні паузи в розмові. 22,6 відсотків опитаних сказали, що через це в їх відносинах постійно виникають конфлікти, а 36,5 відсотків учасників зізналися, що відчувають себе скривдженими, коли партнер відволікається на телефон.

Раніше фахівці розповіли, що відлякує чоловіків у дівчатах. На першому місці опинилися звичка робити селфі і надмірна пристрасть до нічних клубів.

 

Похожие статьи:

Кохання і романтика12 якостей особливого чоловіка, якого не можна відпускати

7 марта 2016
Автор: glamur | Розділ: Бізнес-леді | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 662 |
Поділитись:
Комментарии (0)