Топ 5 суто жіночих професій

Поділ на жіночі та чоловічі професії

Вже давно в Україні, як і у всьому світі, професії перестали поділятися на чоловічі або жіночі. У багатьох відкритих вакансіях стать майбутнього співробітника не має суттєвого значення, головне – це професійні якості, досвід у даній сфері, а також - схильність до виконання певних видів робіт. Але є п’ятірка професій, які є суто жіночими:

Візажист, а також інші робітники сфери краси – косметолог, майстер з манікюру.

Робити жінок гарнішими за допомогою макіяжу, приховувати недоліки, підкреслювати принади, розуміти потреби інших жінок, орієнтуватися у модних тенденціях, розбиратися в косметичних засобах – все це жіноча стихія, тому працювати візажистом обирають особи прекрасної статі.

Вихователь, учитель

У дитячих садках та групах дошкільного розвитку в основному працюють жінки. Догляд, опіка, виховання, ігри з маленькими дітьми – все це більш жіноча прерогатива, чоловік на такій посаді може навіть налякати малечу. До того ж милим дамам властива більша терплячість та ніжність у цій справі. Працювати на такій посаді можна як у дитячому садку, так і в якості домашньої няні-вихователя.

Модель

Ще одна жіноча професія у сфері краси – це модель. На вакансії фотомоделі в Україні потрібні привабливі, стрункі, фотогенічні та впевнені в собі дівчата. Тут знову грає суттєву роль жіноча схильність до всього прекрасного. Прикрашати себе за допомогою команди стилістів-візажистів, а потім прикрашати собою фотопроект, чи рекламу – хіба не мрія більшості дівчат?

Бухгалтер

Біля витоків бухгалтерського обліку стояли чоловіки, наприклад, одним із засновників сучасних принципів бухгалтерії вважають Луку Пачолі, але було це у далекому XV столітті, і з того часу, поступово, першість у цій діяльності перейшла до слабкої статі.

Тренер з фітнесу

Тренери-чоловіки – зовсім не диво, навпаки, зустріти у спортзалі чоловіка, який надасть кваліфіковану консультацію з приводу тренувань – цілком природно. А от групові заняття з фітнесу, аеробіки, пілатесу та інших видів тренувань проводять (і відвідують також) більше жінки, тож інструктори з фітнесу завершують п’ятірку професій, де у переважній більшості випадків працюють суто жінки.

18 ноября 2015
Автор: glamur | Розділ: Бізнес-леді | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 3004 |
Поділитись:
Комментарии (0)