Як увійти в робочий ритм після відпустки?

23 августа 2016
Автор: Viar
Рейтинг: 0
Голосов: 0

Переглядів: 488
Поділитись:

 1. Психологи підтверджують, що якщо відпустка тривала 2-3 тижні, то майже стільки ж часу може зайняти і адаптація до звичних умов. Такого часу у вас, швидше за все, не буде, але повернутися з відпустки на кілька днів раніше і продовжити перехідний період, відпочиваючи вдома, буде набагато корисніше, ніж прямо з поїзда поспішати в офіс.


2. Згідно з дослідженнями німецьких вчених, після декількох тижнів відпочинку у людини може знижуватися коефіцієнт інтелекту, а про те, що думки ще довго витають десь далеко, і говорити не варто. Тому навряд чи буде розумно в перший же робочий день кидатися в бій і братися за складні завдання. Прийняття важливих рішень краще відкласти на потім.


3.Відмінний засіб боротьби з будь-якою депресією, і пост-відпустка не виняток,- це максимально щадний режим дня, повноцінний сон (не менш 8 годин), прогулянки на свіжому повітрі, здорова їжа.


4. Для нормалізації емоційного фону дуже важливо не замикатися в собі, спілкуватися з друзями, ділитися враженнями. Поспілкуйтеся з колегами, з'ясуйте, що відбувалося під час вашої відсутності, розкажіть про ваші емоції і відчуття. Підтримка близьких — гарна підмога у вирішенні душевних проблем.


5. Побалуйте себе, дозвольте собі ще якийсь час побути в розслабленому стані. Кіно, похід по магазинах, вилазка на природу — все це здатне доставити справжнє задоволення. Психологічно дуже важливо розуміти, що радіти життю можна не тільки далеко від дому та раз на рік, а — кожен день і нікуди не виїжджаючи. 

 
 
23 августа 2016
Автор: Viar | Розділ: Бізнес-леді | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 488 |
Поділитись:
Комментарии (0)