Як полюбити себе

«Як полюбити себе?», - Хоча б раз у житті кожна з нас задавала собі це питання. Ось кілька порад, як стати впевненіше в собі. 

Просте правило з фільму «Найчарівніша і найпривабливіша» стане в нагоді і вам. Починайте свій день з компліменту самій собі, адже у вас шикарне волосся, прекрасні очі, чудова фігура і чарівний голос. Скажіть це вголос, скажіть собі самій: «Я люблю себе». Посміхніться собі в дзеркало! Не шукайте в цей момент прищики на обличчі або целюліт на стегнах. Ви ідеальні! 

Не хвилюйтеся через дрібниці. Подумаєш, порвали колготки, розбили тарілку, втратили рукавички - все це дрібниці, а всі втрати "на щастя".Якщо ж трапилася неприємність на роботі чи вдома - постарайтеся не хвилюватися і не зациклюватися на думках про це. Всі вже трапилося, змінити це ви не в силах, значить не впадайте в паніку, а шукайте вихід із ситуації. Це допоможе вам зберегти нерви. 

Займіться собою, почніть хоча б з 20 хвилин на день. Зробіть маску, купите собі морозиво. Порадуйте себе приємною дрібницею. Не витрачайте час на чоловіків, які не витрачають на вас свій час. Пам'ятайте: якщо чоловік не дзвонить - він не хоче дзвонити вам. 

Не потрібно купувати любов. Якщо чоловік просить у вас гроші, з'являється тільки тоді, коли хоче приємно відпочити, і зникає, коли потрібні його допомога і турбота, то це не ваш чоловік. Варто задати собі ще одне запитання: «А чоловік він взагалі?». 

Частіше спілкуйтеся з дітьми, грайте з ними в активні ігри, встаньте на ролики або ковзани. Влаштовуйте пікніки та велосипедні прогулянки.Спілкуючись з більш молодими людьми ми й самі залишаємося юними. 

Навчіться співати і танцювати. Якщо вам стане сумно - увімкніть музику, заспівайте або станцюйте. Печаль як рукою зніме. 

Бережіть своє здоров'я, кожні півроку відвідуйте гінеколога і терапевта. Хворобу краще попередити, ніж лікувати. 

Перестаньте надмірно опікати всіх і вся. Ваш чоловік - дорослий чоловік, діти - самостійні особистості, а краща подруга сама розбереться зі своїм особистим життям. Крім друзів, близьких і рідних, є ви зі своїми бажаннями і переживаннями. 

Купіть собі гарне плаття - привід його надіти знайдеться обов'язково. До сукні просто необхідні нові туфлі: як тільки ви встанете на шпильку, життя підніметься на новий рівень. 

Нагадаю загальновідоме правило: стежите за собою! Чисте волосся, акуратний манікюр, свіже обличчя - і ви красуня. 

Позбавтеся від старих речей, викиньте їх з будинку, впустіть у свою фортецю свіже повітря змін. 

Не заздріть і не ображайтеся, пам'ятайте, що заздрість і злість віднімають роки життя. Не витрачайте на це час. 

Якщо вам хочеться посваритися з чоловіком, висловіть свою образу собі, коли залишитеся вдома одна. Залишилися сил не вистачить на скандал, але буде цілком достатньо для конструктивного діалогу. 

Любіть себе - і вас обов'язково полюблять інші, удачі вам!

11 апреля 2014
Автор: glamur | Розділ: Бізнес-леді |
Поділитись:
Комментарии (1)