5 прийомів, які використовують альфонси для спокушання

Сучасна жінка, яка домоглася в житті чимало, хоче бачити поряд з собою не менш успішного чоловіка. Але є одна проблема, яка стосується саме заможних жінок: як не стати жертвою альфонса? У відвертому телешоу "Давай поговоримо про секс" на каналі СТБ оприлюднили 5 основних прийомів, які використовують альфонси для спокушання жінок.

З недавніх пір жінки стали впевнено просуватися по кар'єрних сходах і заробляти не менше чоловіків. Тепер вони незалежні і самодостатні. Цей переворот привів до того, що чоловіки поступаються роллю годувальника і готові жити за рахунок коханки. Завести роман з такою людиною - страшний сон жінки. Адже у відповідь на ніжності вона отримує удавані ласки, а гаманець її помітно порожніє.

Як же розпізнати альфонса в чоловікові, який намагається зблизитися?

Ознака 1: відззеркалювання співрозмовника

Альфонс уважно спостерігає за жінкою, виділяє якісь особливості її поведінки. У процесі розмови починає використовувати схожі фрази, жестикулювати так само, як і вона. Головне - він робить це ненав'язливо. І жінка починає себе відчувати поруч з альфонсом як з рідною людиною.

Ознака 2: драма

Якщо в розмові спливає тема особистих відносин, альфонс починає описувати безліч дрібних драматичних деталей. Каже про такі моменти, які зможуть максимально зворушити співрозмовницю. Але ніякої конкретики (адреси, місця роботи, імен батьків) жінка не дізнається.

Ознака 3: ревнощі

Щоб зімітувати глибину почуттів, альфонс вміло імітує ревнощі.

Ознака 4: потік лестощів

При спілкуванні альфонс підкреслює всі достоїнства жінки. А якщо у тієї є недоліки, вони також перетворюються на комплімент. Грубо кажучи, якщо у жінки обліз манікюр, альфонс скаже їй, що зараз так модно. Якщо у жінки брудне волосся, він скаже, що йому так подобається.

Ознака 5: нарочита мужність

Альфонс нарочито підкреслює мужність, компенсуючи тим самим відсутність вчинків. Якщо жінка не бачить у чоловікові фінансової підтримки, у нього повинен бути якийсь інший козир. І цим козирем може стати зовнішній вигляд. Альфонс завжди доглянутий, приємно пахне. Найчастіше такі чоловіки проводять більшу частину часу в спортзалі, щоб його тіло завжди було в кращому вигляді.

Звичайно, ми не говоримо, що до всіх чоловіків потрібно ставитися з відвертою підозрілістю. Не можна забувати про те, що нав'язлива сумнівність може злякати й хорошу людину, але бути напоготові - це нормально для сучасної жінки, яка добре заробляє.

13 марта 2015
Автор: glamur | Розділ: Бізнес-леді | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 830 |
Поділитись:
Комментарии (0)