Дівоча вечірка

Девишник

Lilia

Посетитель
Сообщений: 82
1363 дня назад
Підкажіть будь ласка що подарувати подрузі на дівочий-вечір???!

Asia

Посетитель
Сообщений: 11
2472 дня назад
можна красиву нижню білизну або нычнушку таку в рюшечках і прозору )))))) щось таке сексуальне

ЛяМурка

Посетитель
Сообщений: 87
2453 дня назад
Asia:
красиву нижню білизну
так це хороша ідея, заодно і в шлюбну нііч може пригодитись, або ж подарувати хорошу якісну косметику по догляду за обличчам

Jastermina

Посетитель
Сообщений: 7
1445 дней назад
По-перше, зробіть їй оригінальний дівич-вечір В залежності від теми, оберіть подарунки. Можна з подругами домовитись і зробити гру, щоб наречена, використовуючи підказки, сама шукала подарунки.

лисичка

Посетитель
Сообщений: 5
1448 дней назад
Всім привіт) Хотіла б написати дещо для дівчат які готуються до дівочої вечірки. У мене була така цього літа,заміж виходила в вересні.Мої подруги дівчата дуже зайняті і тому не мали часу для організації) Тут напевно хтось з дівчат нарив на сихові перукарню чи то навчальний центр... Короче називається МОНЕ, вони працюють спільно з організаторами весіль які за копійки організовують вам свято. Зачесали нас,намалювали щей й шамнанським напоїли і це все за 200 грн з дівчинки. Дівчата там працюють дуже приємні,справжні професіонали. Їх було 2 візажиста і 2 перукаря. Короче зробили з нас красунь,а нас було 8 дівчат за 2чи 3 годинки всіх. Всі були зачесані і намальовані в стилі 20-Х. Вечірка вдалась!!!! Я тепер туди весь час ходжу на манікюр і на стрижки. Ціни дуже доступні і якість також не поступається.

Veronica978

Посетитель
Сообщений: 8
1057 дней назад
Ідея організувати оригінальний дівич-вечір - дійсно кльова. Точно запам'ятається. А на ньому вже можна в конкурсах чи якимось іншим чином подарувати подаруночки. Косметику, білизну, альбом з найкрутішими вашими фотками і спільними спогадами. Щось миле :)
Редактировалось: 1 раз (Последний: 20 января 2016 в 12:48)

Юлия Бурая

Посетитель
Сообщений: 3
Krolevets
938 дней назад
Не забудьте замовити гарного фотографа, щоб миті останніх хвилин вільного життя закарбуватились в вашій памяті надовго. Професійний фотограф
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.