Кохання до одруженого..

Kilina

Посетитель
Сообщений: 32
1337 дней назад
Ми з ним співробітники. Мені-27,йому-38. У нього дружина і двоє дітей 16 і 12 років. Ми з ним бачимось рідко, оскільки живемо в різних містах, хоча й працюємо в одній компанії. Але щодня, окрім вихідних, ми з ним розмовляємо по телефону по 2 години в день як мінімум. Спілкуємось ми по роботі, але при цьому зачіпаються й особисті теми. Він знає про мене все ,я про нього теж. Мені здається,що він має до мене якісь почуття, але ще не готовий в цьому зізнатись. Я не хочу розбивати чужу сім'ю! Але без нього я вже не дихаю, не живу і просто божеволію. Я і хочу, і боюся зізнатися йому в своєму коханні. Адже між нами може закінчитися наша дружба, якою я дуже дорожу.
От я й прошу вашої допомоги,поради,можливо в когось щось подібне траплялося в житті?

marmeladka

Медаль

Посетитель
Сообщений: 144
Львів
2385 дней назад
Прочитавши розповідь зразу на думку приходить вислів "на чужому нещасті. щастя не збудуєш". але життя така річ , що незнаеш як воно може повернути. у даній ситуації особисто я б не зізнавалась у своїх почуттях до нього, а почекалаб від нього перших кроків на зустріч. якщо ви та заради якої він готовий покинути родину, то потерпіть і він сам вам у всьому зізнається, але не думаю що у вас із ним буде щось більше аніж дружба(((

ЛяМурка

Посетитель
Сообщений: 87
2426 дней назад
scratch сама в такій ситуації не була, але співчуваю тим що в ній опинились. Кохати одруженого і знати що ти для нього на 2-му місці це боляче.

Неділя

Посетитель
Сообщений: 2
1834 дня назад
Ще варіант є, такий що він награється з вами ,і злегкістю може з часом і вас кинути....Але любов є любов....вибір за вами...

levenyatko

Посетитель
Сообщений: 2
1241 день назад
Ні до чого хорощого ці стосунки не приведуть. Була в цій шкурі - знаю sad У мене був роман з колегою, який щей до цього одружений. Стосунки були казкові. З ним я відчула себе щасливою жінкою. До цього навіть не уявляла, що може бути так добре, у всіх проявах. Наші зустрічі були, як ковток свіжого гірського повітря. Ми їздили відпочивати у гори, під час робочих поїздок влаштовували собі пікніки біля водопаду... Одний словом - рай на Землі, але... Одного чудово дня все обірвалося. Ініціатором був він, навіть не пояснив причини. Було дуже важко це пережити, а особливо тому, що ми постійно зустрічалися на роботі.
На сьогодні я заміжня, в мене чудовий чоловік, але мені ще досі сниться той, що подарував мені казку. Я постійно про нього думаю... Зараз я "працюю" над тим, щоб відпустити ці спогади, тільки не дуже виходить.
Моя щира порада, якщо можете утриматися від цих стосунків та признання - утримайтесь, бо одружені чоловіки перш за все переймаються про свій корпоративний вигляд та про відсутність пліток про нього, на роботі.
Не бажаю Вам побувати у такій ситуації як я. Тому що коли ти в тих стосунках - найщасливіша і здається, що завжди так буде, а коли вони закінчаться, як листя ананасу - красиве, але нікому не потрібне

Pozvizda

Посетитель
Сообщений: 9
Львов
1233 дня назад
Вважаю, якщо Ви в нього закохані (це зрозуміло з Ваших слів "Але без нього я вже не дихаю, не живу і просто божеволію"), то це не дружба. В дружбі немає таких почуттів. Тому, зізнайтесь йому в своїх почуттях і тоді нехай він вирішить, чи теж до Вас щось відчуває і йде від дружини, або Ви почуєте його відмову і тоді, думаю, позбутись почуттів буде легко.

Elenita

Медаль

Посетитель
Сообщений: 148
32 дня назад
Всё равно с этих отношений ничего хорошего не получится, не разбивайте семью, не портите кому то жизнь.

Daryushka

Посетитель
Сообщений: 4
Львов
701 день назад
Нужно набраться силы воли и разоврать такие отношения

Poppns

Посетитель
Сообщений: 43
11 дней назад
сложная ситуация....

Ninka

Посетитель
Сообщений: 15
Киев
34 дня назад
Я против такого. На чужом несчастье свое счастье не построить.

Ganno4ka

Медаль

Посетитель
Сообщений: 102
3 дня назад
нічого хорошого не вийде

Milasic

Посетитель
Сообщений: 9
Днепродзержинск
148 дней назад
Я бы так не смогла просто..

Jackill

Посетитель
Сообщений: 8
Киев
22 дня назад
Женатому мужчине-то понятно, всё нравится, вы зачем себя так мучаете?
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.