Чоловік не хоче сексу...

Відносини між чоловіком і дружиною

YY

YY
Посетитель
Львов
598 дней назад
Неділя:

Дівчата,дуже потрібна ваша допомога.Чесно,навіть стидно писати. Я заміжня уже 3 роки,у нас з чоловіком є дитина.І все чудово,чоловік заробляє,я виховую дитинку...але одне тривожить.Інтим....ми дуже рідко займаємося любовю, раз в 2-3 тижні..... а то і раз на місяць.Можливо він втомлюється,чоловік працює на 2 роботах,займається спортом,підкачаний,гарний сексуальний мужчина...Впринципі як до секса дойде,тут не все добре....справа в тому,що він мене зовсім не задовільняє....так 2-3 хвилинкі і пішов митись,а ти як хочеш....навіть якщо десь випє то може трішки довше.....ніякої ласкі, він не старається зробити мені добре,хоть і в процесі і питає що мені робити???Його взагалі не цікавить моє тіло,хоть в мене параметри майже 90/60/90,моя грудь....він роздягнув і зразу вниз руками....якій жінці таке сподобається??? ''на сухо'' займатися, плакала,але його це не цівиться..... я так і за 3 роки до оргазму не доходила......питалась з ним поговорить він каже що мене занадто довго потрібно розпалювати,щоб загорітись........Дівчата,чесно,так набридло все, не робот-я ж людина..... Я і про розвод уже думала,тільки одна дитина і стримує, і зарас хорошу людину знайти дуже важко....про коханця теж думала,навіть хотіла знайти,не знайшла....ох,люди добрі поможіть просто не знаю що робити..
Добавлено спустя 1 минутуДавайте я буду вашим любовником

Ninka

Посетитель
Киев
34 дня назад
Хорошее предложение :)

ruta

Посетитель
Львов
566 дней назад
Я чисто технічно хочу порадити. Щодо розігріву. Колись в одній книженції зустрічала, що жінка може підготувати себе до вечірнього інтиму, ходячи весь день з якоюсь типу щіточкою в інтимному місті (треба в сексшопах глянути). До речі, зайдіть в сексшоп (в інтернеті хоча б, якщо соромитесь), може там якісь ідеї для себе знайдете, щоб розігріватись. Адже у сексі і від нас жінок залежить наше задоволення. Не ображайтесь на чоловіка, спробуйте щось новеньке. Це вас побут задовбав обидвох.
Щастя вам і терпіння. Всі кризові ситуації можна подолати, маючи бажання!!! І псувати стосунки не обов№язково.Добавлено спустя 9 минутВсього Вам найкращого!

Alilina

Посетитель
441 день назад
Між партнерами, які довгий час разом, трапляється таке, що сексуальні стосунки починають ставати не такими цікавими і насиченими емоціями, як це було ще на початку. Якщо обох партнерів це не влаштовує, і вони обоє хочуть змін, то вони до них дійдуть.Але якщо Вашому чоловіку підходять такі стосунки, то швидше за все є якісь проблеми, можливо, інша жінка. Вам можу порадити спробувати розбавити Ваші стосунки якимось новими враженнями. Залишіть дитинку з родичами на недовгий час (якщо є така можливість), а самі влаштуйте романтичну вечерю чи поїдьте кудись на вихідні на відпочинок лише у двох. Не забудьте про звабливу білизну, флірт і хороший зовнішній вигляд. Якщо Ваші старання не приноситимуть результату, робіть висновки самі. Чоловік, який кохає жінку, не може бути байдужим до її почуттів, потреб і бажань.

Mamalita

Посетитель
Харьков
66 дней назад
Ну, у нас тоже такое случилось на четвертый год совместной жизни. То ли бытовуха заела, то ли вечные скандалы. Короче не хотелось мне этого и все. Договорились с мужем, что пойдем к психологу и все обсудим, попытаемся как-то исправить, т.к. сексшоп не помог. Я еще записалась в центр http://center.medvin.org/. Два месяца вот так "полечились" и интим возобновился, теперь стабильно три раза в неделю. Любовников ни у кого не было.

IrmaVi

Посетитель
58 дней назад
Может посмотрите вместе фильм зажигательный. И вы настроиться успеете, и может, интереснее будет)

Jackill

Посетитель
Киев
22 дня назад
"Чоловік не хоче сексу" точно живой?) я жену всегда хочу, даже если устал-проспал-болел.
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая Предыдущая 1 2
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.