Потрібна порада в пошуках стосунків на стороні :)

igor1234

Посетитель
Сообщений: 1
1446 дней назад
Привіт всім

Якщо Ви чесна і порядна дівчина та сама ідея зради для Вас є неприйнятною, будь ласка, не читайте далі та не відписуйте.

Я перебуваю в стосунках з дівчиною вже 2 роки, ми живемо разом, з сексом в нас все супер (і навіть більше), з стосунками теж.
Але так виглядає, що я належу до полігамних чоловіків-свиней і не можу нічого з собою поробити. Я багато над тим роздумував, але свалу немає - навіть після чудового сексу, через день-два мене тягне на інших дівчат (від яких у нас у Львові розбігаються очі :)).

Розходитись із дівчиною я не хочу, бо в нас справді суперові стосунки і я думаю що з іншою дівчиною в мене буде та ж сама проблема, тому єдиний вихід поки-що - спробувати з іншою дівчиною анонімно.

Підкажіть, чи є якісь сайти знайомств, де б можна було анонімно познайомитись із жінками, які в цьому теж зацікавлені?

Клеїти дівчат в клубах не варіант, бо в мене досить багато знайомих і рано чи пізно це випливе наверх, а я б не хотів засмучувати свою дівчину + не хотів би морочити голову іншим дівчатам / жінкам в клубах і пояснювати їм свою ситуацію.

Проститутки - теж не варіант, бо в них такий потік клієнтів, що я після них фактично перелижусь із половиною мужиків Львова і не тільки smile Хоча фінансово допомогти за потреби можу

glamur

Администратор
Сообщений: 91
Lviv
6 дней назад
На мамбі був?

іванна

Посетитель
Сообщений: 5
Жидачов
1338 дней назад
Скажіть, навіщо ви тоді зустрічаєтесь з дівчиною? Тобто що вас тримає біля неі. Секс у вас такий, що шукаєте іншу, дітей спільних немає. То навіщо тоді морочити ій голову, ви ж наліво не один раз підете. А якщо вже шукаєте то погуляйте в контактах.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.