Вища освіта, потрібна?

mila

Администратор
1789 дней назад
Останнім часом всі говорять, що вища освіта абсолютно нічого не вартує, що всі знання можна отримати через Інтернет, а папірець під назвою диплом нікому не потрібен.

Що ви отримали або навпаки втратили від навчання у вузі?
Вважаєте, що вашим дітям потрібна вища освіта, чи можна спокійно обійтися освітою в коледжах, училищах, технікумах?

Lilia

Посетитель
1556 дней назад
Ну от мені особисто нічого вища освіта не дала, все що я зараз роблю на роботі(працюю по професії, так сказать)
мене нічого не навчили в університеті.

Питається для чого я втратила 5 найкращих років свого життя?

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2606 дней назад
Lilia:
Питається для чого я втратила 5 найкращих років свого життя?
чомуж втратила? от для мене ці 5 років були відкриттям, не обовязково в плані навчання, а в плані друзів і людських відносин. Так можливо вища освіта і не завжди потрібна але нам умови диктує суспільство. Де не прийди влаштовуватись на роботу всюди просять папірця(диплом) про ВО, а ніхто не питає чи ваші знання і вміння відповідають вашому диплому. Зачасту випускники коледжів і училещ можуть володіти більшими знаннями аніж університетські. Особисто я маю ВО і що?? працюю не по спеціальності отже диплом не пригодився, хіба що при влаштуванні на роботу в графі освіта галочка стоїть про ВО.

Oleg

Посетитель
Lviv
2710 дней назад
вища освіта не треба а бумажка треба

Maxsim

Посетитель
Lviv
2647 дней назад
Oleg:
вища освіта не треба а бумажка треба
в чомусь ти маєш рацію, освіту і знання цінують за кордоном, а у нашій державі головне папірець, як казав один мудрець " без бумажки ты -букашка, а з бумажкой человек". - таки щось є у цих словах scratch

Lemmi

Посетитель
Одесса
8 дней назад
конечно нужна. а куда же без нее.

Zarnat

Посетитель
Киев
8 дней назад
Особисто я вважаю, що вища освіта ще як вирішує, адже зараз, підвищення на посаді не можна отримати без вищої освіти. Коли влаштовуєшся на роботу, при проходженні співбесіди, навіть якщо є необхідні знання, також дивляться на вищу освіту. Але сьогодні щоб її отримати дуже дороге задоволення. Тому я вирішив, що краще куплю чим буду навчатись. Мені друг порадив сайт , на якому він купував диплом, я його послухав і тепер у мене є вища освіта.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 23 мая 2019 в 08:28)

Ursula

Посетитель
Киев
65 дней назад
Без высшего образования обойтись сложно

Lemmi

Посетитель
Одесса
8 дней назад
Высшее образование сейчас необходимо! Я вот тоже пошла учится! Правда не знаю, где можно заказать все необходимые курсовые, контрольные и пр.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.