Яких жінок чоловіки бояться втратити

Життя - заплутана і складна штука. Не всі ведуть себе розумно, зустрічаючи кохання свого життя і потім, найчастіше, шкодують про це.
Незважаючи на те, що ідеальних людей не буває, ми розповімо, яких жінок чоловіки бояться втратити. За останні десятиліття динаміка стосунків чоловіка і жінки сильно змінилася, але природна суть залишається. Ми всі так само продовжуємо шукати свою другу половинку, щоб з ним або нею впевнено крокувати по життю.

Приваблива жінка
Кожен чоловік хоче бачити біля себе привабливу дівчину. Але в очах кожного наглядача - своя краса. Необов'язково бути моделлю, не виходити з салонів краси або звертатися до пластичної хірургії, щоб підправити деякі частини тіла. А якщо і звертаєтеся, то будьте уважні. Деякі пластичні операції не зроблять вас красивою . Досить постійно стежити за собою і вміти підкреслити свої достоїнства.

Добра і турботлива жінка
Добра жінка - ідеал усіх часів. Здавна саме ця якість цінувалося в жінці, як охоронниці домашнього вогнища, затишку, любові до рідних і навколишнього світу. Зла жінка завжди асоціювалася, можливо, з хорошою коханкою і кар'єристкою, але дуже рідко - з люблячою дружиною.
Важлива якість жінки - дбайливість. Чоловіки привчені до турботи з дитинства, але тоді вони отримували її від мами.
Також важливо, щоб у дівчини був материнський інстинкт і любов до дітей. Так як чоловік дивиться в майбутнє і повинен бути впевнений, що знайшов жінку, яка хоче і може стати хорошою матір'ю його дитини. Прикладом турботливою жінки є Анджеліна Джолі. Про союзі Бранджеліни можна прочитати в нашому матеріалі.

Енергійна і весела жінка
Життя жінок також буває нудною і монотонною. Але чоловікам необхідно, щоб з жінкою було цікаво.Якщо вона енергійна, рухлива і готова вирушити на пошуки пригод, коли попросить кохана людина - він буде почувати себе більш щасливим.

Мудра жінка
Кожен чоловік потребує мудрої жінки, яка допоможе йому пройти по життю. Кажуть, що за кожним великим чоловіком ховається ще більш велика жінка. І це правда. Без жінки чоловік не більше, ніж звичайний егоїст.
І це не означає, що жінка повинна бути розумнішими його - вона повинна мати жіночу мудрість, яка і відрізняє її від мислення чоловіки.

Любляча жінка
Чоловікові подобається бачити і відчувати, що жінка любить його всією душею. У жінки є особлива здатність - повністю присвячувати себе тому, кого вона любить. І чоловіки цього хочуть.

Жінка, яка здатна поступатися
Всі люди вперті згідно якостям свого характеру. Але всі відносини будуються на компромісах. Якщо чоловікові вдалося знайти жінку, яка не закочує постійні істерики в знак протесту, а схильна йти на компроміс - він буде з нею.


Жінка, яка створює відчуття дому
Жінка, яка вміє створити затишок будинку - мрія кожного чоловіка. Вона повинна все так організувати і продумати, щоб чоловікові завжди хотілося йти додому з великим бажанням.Необов'язково бути Нікою Білоцерківської або Мартою Стюарт, але навчитися смачно готувати котлети потрібно. До речі, прочитайте наш матеріал про те, як ці дві красуні навчилися робити бізнес на котлетах.


Сильна, але жіночна
У кожного свій смак на жінок, але чоловіки обожнюють тих, в яких поєднується внутрішня сила і жіночності. Якщо жінка сильна, вона стане для свого чоловіка партнером і другом, а жіночна жінка - це друга половинка чоловіка.
Якщо ці дві якості вдало поєднуються в жінці, вона може закрутити голову багатьом - адже знає собі ціну, але при цьому пишається, що народилася саме жінкою. 


Страсна жінка
Всі любовні відносини потребують пристрасті. Її джерелом багато в чому виступає саме жінка, яку чоловік хоче, вона може його порушити і задовольнити. До речі, чоловік може допомогти своїй жінка розкріпачитися в сексі .


Реалізована жінка
Є чоловіки, які спеціально шукають собі дружину, яка б сиділа вдома. При цьому, є багато жінок, які тільки про це мріють.
Але інша частина чоловіків без розуму від жінок, які вміють себе реалізувати в чомусь. Мова йде не про захмарну кар'єрі або престижній роботі. Це може бути реалізація себе в домашньому господарстві або якому-небудь хобі. З жінкою, яка захоплюється ще чимось окрім готування і памперсів, чоловікові є про що поговорити.
 

Похожие статьи:

Кохання і романтика99% страждань створює собі сама людина

18 марта 2015
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 2619 |
Поділитись:
Комментарии (1)