10 помилок молодої дружини

1. Скаржитися на свого чоловіка і ваші стосунки своїм батькам. Ви помиритись, і ти його пробачиш, а ось твоя мама ніколи. Це сильно налаштовує твоїх батьків проти твого чоловіка, адже він ображає ЇХ дочку. І в один прекрасний момент ти ризикуєш опинитися між двох вогнів, розриватися між батьками та чоловіком.
2. Боротися за рівноправність. Одружившись, я почала активно відстоювати позицію рівноправності в сім'ї. Все має бути порівну, все по-чесному і ні як інакше. До чого це призвело? Рівноправність виникло не тільки в обов'язках по будинку, але і в оплаті рахунків, зароблянні грошей і перекладання на мене відповідальності, якою я була не готова нести.
3. Не вірити в ваш шлюб. Коли я тільки-тільки вийшла заміж, я підсвідомо залишалася заміжньої і постійно ловила себе на тому, що я продовжую приміряти інших чоловіків в якості свого чоловіка. Я так багато сил і енергії витрачала на це, що для сім'ї у мене залишалося зовсім небагато.
4. Чекати від чоловіка, що ось тепер-то, він подарує мені щастя. Тобто залежність мого стану щастя, від уміння чоловіка це щастя давати. Ось так очікуючи, що він подарує тобі щастя, можна і не дочекатися. Адже найчастіше поняття щастя у нас різні.
5. Чекати, що для вас чоловік змінитися. Коли я виходила заміж, я вже знала про деякі недоліки мого чоловіка. Але я свято вірила, що поруч зі мною він зміниться. Мене спіткало сильне розчарування, коли я зрозуміла, що люди не змінюються, а якщо і змінюються, то важко і довго.
6.Сравнівать свою сім'ю з іншими. Ми часто забуваємо, що в інших сім'ях живуть люди з іншим менталітетом і складом характеру. Ми бачимо все щось хороше, що відбувається у них, і зовсім забуваємо, що у них теж є свої проблеми. Заздрість народжує тільки почуття незадоволеності і нічого більше.
7. Відсувати чоловіка на другий план. Найчастіше наші нові проекти, друзі, захоплення або діти, ставляться на перший план, а чоловік відсувається вбік. Особливо коли з'являються перші проблеми, і замість того щоб їх вирішувати, ми втікаємо від них.
8. Споруджувати чоловіка на п'єдестал. Іноді ми впадаємо в іншу крайність. Зводимо наші сімейні стосунки в ранг сенсу життя і зовсім забуваємо про себе, свої захоплення та хобі. Ми розчиняємося у власному чоловікові. Це теж не вірно, потрібно шукати золоту середину.
9. Забувати про свої обов'язки. Ми весь час пам'ятаємо і контролюємо те, що повинен робити чоловік. Але зовсім забуваємо, а часом навіть ігноруємо власні обов'язки. Енергія витрачається даремно і витрачається абсолютно в непотрібне русло.
10. Робити його роботу за нього. Ми хочемо допомогти нашим чоловікам справитися з будь-якими труднощами, часто позбавляючи їх тим самим можливості діяти. Ми хочемо, щоб у нашій родині було все по-нашому, і часто робимо все за своїх чоловіків самі, вважаючи, що впораємося краще. У результаті чоловік розуміє, що йому адже робити нічого і не треба. І спокійно лягає на диван. І лежить там роками.
(С) Олена Золотухіна

Похожие статьи:

Кохання і романтикаСексуальна сумісність: головні умови

Кохання і романтикаЯк підтримати подругу, яка розлучилася з коханим чоловіком

Кохання і романтика12 якостей особливого чоловіка, якого не можна відпускати

21 апреля 2015
Автор: glamur | Розділ: Кохання і романтика | Рейтинг: 0 | Голосов: 0 | Переглядів: 1069 |
Поділитись:
Комментарии (0)