Чи ображають ваших діток інші

bukabyaka

Посетитель
2399 дней назад
От минулого тижня посварилась трохи з сусідкою. Звичайно ми не верещали як пише Chortenya, але поспілкувались на підвищених тонах ( не при дітях)

Справа в тому, що її донька на рік старша постійно займає мого малого. І вона не погана дівчинка, просто ставиться до Святка, як до ляльки то обнімає то лізе з цьомками, часом дюгає пальчиком або щипає. А з тими обнімашками то страшне діло, вона його обнімає ззаду і тягне на себе, я вже їх неодноразово ловила, бо летіли назад головою.
Нарахунок того, я нераз казала її мамі і їй самій. Нічого не доходе тільки варто відійти на метр вона вже біля нього. Та мама собі займається своїми справами і має то в носі, а я маю ходити як жандарм за ним по п"ятам і пильнувати і ловити їх обох. І так виходе, що наше гуляння перетворюється на те, що я постійно відтягую малу від Святка.
П.С. З іншими дітьми, навіть більшими в нас ніяких проблем нема.

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2359 дней назад
ніколи не сварюсь з сусідами через дітей
діти завтра свої образи забудуть, а їхні мами можуть пам"ятати і дутися роками

ЛяМурка

Посетитель
2399 дней назад
bukabyaka:
Справа в тому, що її донька на рік старша постійно займає мого малого. І вона не погана дівчинка, просто ставиться до Святка, як до ляльки то обнімає то лізе з цьомками, часом дюгає пальчиком або щипає. А з тими обнімашками то страшне діло, вона його обнімає ззаду і тягне на себе, я вже їх неодноразово ловила, бо летіли назад головою.
А малий до того як відноситься? Поведінка тієї дівчинки його ображає?
Я при можливості даю можливість дітям розбиратися самим,шо кому подобається,а кому ні. Софію старші діти теж за ляльку мали,не пригадую,шоб вона на них ображалася...

Maxsim

Посетитель
Lviv
2399 дней назад
Намагайтесь якийсь час гуляти там, де не гуляє ця дівчинка, можливо це допоможе. Звичайно допомогло, якби мама дівчинки перейнялась ситуацією і спробувала вплинути на доцю.

Кирая

Посетитель
Тернополь
511 дней назад
Были такие случаи, но мирно все разрешили)

Elenita

Медаль

Посетитель
5 дней назад
нет, мои обидят кого хочешь.

Svetik44

Посетитель
Херсон
644 дня назад
В мене діток, син не ображає. На радість він спокійний

Nino

Посетитель
Мариуполь
670 дней назад
мой сдачу дает хорошо

Dalida

Посетитель
Днепропетровск
33 дня назад
Мой себя в обиду не даёт. Согласна с мнением, узнайте у своего ребёнка, как он к этому относится.

olike

Посетитель
Киев
282 дня назад
У нас пока с этим спокойно.

Dalida

Посетитель
Днепропетровск
33 дня назад
Да, повезло вам, в таком случае.
|
Перейти на форум: